Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Río Calma

Hotelová zahrada má 16 tisíc m2. Jsou v ní příjemná místa pro relaxaci, 3 velké propojené bazény (jeden z nich v zimních měsících vyhřívaný) se sladkou i slanou vodou a dětský bazén se sladkou vodou. Bazén se slanou vodou má přírodní přepad a je propojen s mořem. Na slunečních terasách i na malé hotelové pláži jsou hostům k dispozici lehátka a slunečníky. Komplex se nachází na Fuerteventura v Costa Calma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Río Calma, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha Río Calma:

V jižní části ostrova Fuerteventura, 68 km od letiště, přímo u moře v oblasti El Granillo.

Vzdálenosti od golfových hřišť:Golfová hřiště Fuerteventura Golf Club a Golf Club Salinas de Antigua leží přibližně 80 km od hotelu, Las Playitas Golf necelých 36 km, Jandía Golf Club přibližně 20 km a Academia de Golf La Pared je vzdálena pouhých 6 km.

Vybavení objektu Río Calma:

Hotel Río Calma nabízí klientům recepci, prostornou vstupní halu, několik výtahů (z toho 2 panoramatické), soukromé parkoviště, prádelnu, obchůdky, 2 restaurace, 5 barů, botanickou zahradu, SPA relaxační centrum (sauna, masáže, turecké koupele, atd.) a 4 konferenční sály s kapacitou až 300 osob. Pro hosty je zajištěn animační program, živá hudba i večerní přestavení. Hotelová zahrada má 16 tisíc m2. Jsou v ní příjemná místa pro relaxaci, 3 velké propojené bazény (jeden z nich v zimních měsících vyhřívaný) se sladkou i slanou vodou a dětský bazén se sladkou vodou. Bazén se slanou vodou má přírodní přepad a je propojen s mořem. Na slunečních terasách i na malé hotelové pláži jsou hostům k dispozici lehátka a slunečníky.

Standardní pokoj (32 m2): Dvoulůžkový pokoj je klimatizovaný, vybavený televizí se satelitními programy, telefonem s možností internetového připojení, trezorem, minibarem, koupelnou s odděleným WC, bidetem a vysoušečem vlasů. Standardní pokoj je bez terasy, za příplatek (uveden v ceníku) je možné zajistit pokoj s terasou. Většina pokojů má výhled na moře.  Maximální obsazenost – 3 osoby.

Rodinný Suite (64 m2): Vybavení je stejné jako u standardního pokoje, ložnice je od obývacího pokoje oddělena dveřmi. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Dětské hřiště, 2 tenisové kurty, volejbal, posilovna, kulečník, kurt na squash, minigolf, fotbalové hřiště, petanque, stolní tenis, pronájem kol na recepci.

Stravování:

Polopenze či plná penze se podává formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Obchody:

Pouze 600 m od hotelu Río Calma se nachází obchodní centrum Sotavento, ve kterém je k dispozici lékař, banky, bary, restaurace a všechny typy obchodů.

Pláž u Río Calma:

Hotel Río Calma vybudoval pro své klienty mořskou lagunu s malou písečnou pláží. Přibližně 15 minut chůze od hotelu je pláž Playa de Sotavento.

Internetové stránky:

Río Calma

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.