Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Golf del Sur

Oblast
Typ letoviska Klidné
Hodnocení uživatelů
4/5
Prima

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Golf del Sur, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
21 900 Kč

Letovisko Golf Del Sur

Golf Del Sur leží na jižním pobřeží Tenerife jen cca. 15 minut od letiště Reina Sofia a zároveň v blízkosti letovisek Playa de las Americas a Los Cristianos. Jak název naznačuje je toto letovisko zaměřeno především na milovníky golfu. Ubytování zde nabízejí 4 a 5 hvězdičkové hotely apartmány a vily s veškerou turistickou vybaveností. Golf Del Sur je letovisko s celoročním provozem. Teploty se v průběhu roku pohybují mezi 20 až 30 stupni. Dešťové přepršky bývají krátké a vyskytují se rovnoměrně během roku.

Co v Golf Del Sur?

Hlavní devizou resortu je špičkové 27 jamkové golfové hřiště. Bylo založeno roku 1987, ale v roce 2005 bylo kompletně zmodernizované a v současné době je největším golfovým hřištěm na Tenerife. .

Ve středisku najdete mimo restaurací a barů i malé obchodní centrum. Noční život se soustřeďuje především v barech, ale najdete zde i noční klub. Ti, kteří by si rádi užili rušnějšího nočního života, mohou zkusit navštívit letoviska Playa de las Americas a Los Cristianos, která jsou snadno dosažitelná taxíkem.

Oficiální stránky jsou Golf del Sur

Tipy na hotel v letovisku Golf del Sur

Aguamarina Golf

Na jižním pobřeží ostrova Tenerife, 5 km od letiště, 12 km od Los Cristianos. Hotel leží necelé 2 km od golfového hřiště Amarilla Golf.

1.

Vincci Tenerife Golf

V jižní části ostrova Tenerife, 22 km od letiště. Přibližně 500 m od hotelu leží golfové hřiště Golf del Sur.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 23. 1. 2018 http://levitra-20mg-priceof.online/ - levitra-20mg-priceof.online.ankor <a href="http://pricespharmacy-canadian.online/">pricespharmacy-canadian.online.ankor</a> http://buy-amoxicillin-amoxil.online/

Doporučuje

Prima
--- • --- • ---
---