Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tropical Playa

Hotel nabízí recepci s nepřetržitým provozem, 3 restaurace, 2 bary a kavárnu, hernu, obchod, konferenční sál (pro 30 osob) i prádelnu. K dispozici je 1 bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný na max. teplotu 220C), dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky a dětský park. Pro hosty je připraven denní i večerní animační program. Hotel se nachází na Tenerife v Playa de las Américas.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tropical Playa , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha Tropical Playa:

Na jihu ostrova Tenerife v centru letoviska Playa de las Américas, 22 km od letiště.

Vybavení objektu Tropical Playa:

Velmi oblíbený hotel Tropical Playa byl celkově rekonstruován v roce 2002. Má 7 pater a celkem 189 pokojů (161 studií a 28 apartmánů), všechny mají přes silnici výhled na moře. Hotel nabízí recepci s nepřetržitým provozem, 3 restaurace, 2 bary a kavárnu, hernu, obchod, konferenční sál (pro 30 osob) i prádelnu. K dispozici je 1 bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný na max. teplotu 220C), dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky a dětský park. Pro hosty je připraven denní i večerní animační program.

Studio (20 m2): V obývací části studia jsou dvě lůžka, kuchyňka se základním vybavením a lednicí, telefon s přímou volbou, televize se satelitními programy, ventilátor, trezor, koupelna s WC a vysoušeč vlasů. Všechny pokoje mají terasu nebo balkon. Maximální obsazenost – 3 osoby (výjimečně 2 dospělé osoby a 2 děti).

Sport:

Kulečník, tenisový kurt, tělocvična zdarma, víceúčelové hřiště na volejbal, basketbal a fotbal. Na pláži je velký výběr vodních sportů, nejbližší golfové hřiště je vzdáleno přibližně 20 min.

Obchody:

V okolí Tropical Playa je velké množství různých obchůdků, nákupních středisek, restaurací a kaváren.

Pláž u Tropical Playa:

Malá pláž Playa Troya s tmavým pískem je vzdálena necelých 400 m.

Internetové stránky:

Tropical Playa

Aktuální popis od CK

PolohaNa jihu ostrova, 18 km od letiště, v centru letoviska Playa de las Américas.Vybavení objektuTento sedmipatrový hotel má celkem 189 pokojů. Nabízí...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od