Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Castillo Playa

Jednoduše zařízený bungalov má samostatnou dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj s kuchyňským koutem (základní vybavení), televizi se satelitními programy (za poplatek), telefon a trezor a koupelnu s WC. Každý bungalov má samostatnou terasu. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě. Bungalov se nachází na Fuerteventura v Caleta de Fuste.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Castillo Playa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha Castillo Playa:

V severovýchodní části ostrova Fuerteventura, v letovisku Caleta de Fuste, 7 km od letiště.

Vybavení Castillo Playa:

Objekt tvoří 80 ubytovacích jednotek. Svým hostům nabízí služby recepce, informační servis, saunu, bar a malý obchod. Na sluneční terase je bazén pro dospělé s oddělenou částí pro děti a lehátka. V zahradě je dětské hřiště.

Bungalov: Jednoduše zařízený bungalov má samostatnou dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj s kuchyňským koutem (základní vybavení), televizi se satelitními programy (za poplatek), telefon a trezor a koupelnu s WC. Každý bungalov má samostatnou terasu. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Sport:

Možnost sportovního vyžití na pláži.

Obchody u Castillo Playa:

V blízkosti Castillo Playase nachází nákupní centrum s několika obchody, restauracemi a bary.

Pláž u Castillo Playa:

Hotel stojí 150 m od pláže Playa de Castillo se světlým pískem.

Internetové stránky:

Castillo Playa

Aktuální popis od CK

PolohaNa východním pobřeží ostrova, 8 km od letiště, v letovisku Caleta de Fuste.UbytováníTento menší komplex tvoří celkem 80 bungalovů, rozdělených do...

PolohaNa východním pobřeží ostrova, 8 km od letiště, v letovisku Caleta de Fuste.Vybavení objektuTento menší komplex tvoří celkem 80 bungalovů, rozdělených...

Parametry

Typ ubytování Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.