Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Garden & Sea Boutique Lodging

Hotel se cca 100 m od pláže Playa de Jandía s jemným světlým pískem. Větší nákupní možnosti jsou v cca 600 m vzdáleném Morro Jable. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí (od 10.00 do 16.00 hod pondělí - sobota) a trezory, internetový terminál (zdarma), TV místnost. Na terase je bazén pro dospělé, lehátka a slunečníky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Garden & Sea Boutique Lodging, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Garden & Sea Boutique Lodging

Na jižním pobřeží ostrova, 85 km od letiště, v oblasti Morro Jable.

Vybavení objektu

Tento komplex Garden & Sea Boutique Lodging nabízí celkem 27 apartmánů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí (od 10.00 do 16.00 hod pondělí - sobota) a trezory, internetový terminál (zdarma), TV místnost. Na terase je bazén pro dospělé, lehátka a slunečníky.

Ubytování v hotelu Garden & Sea Boutique Lodging

Apartmán - 1 ložnice s výhledem na moře: Klimatizovaný apartmán má samostatnou dvoulůžkovou ložnici oddělenou od obývací části dveřmi. V obývací části je integrovaný kuchyňský kout (lednička, mikrovlnná trouba, kávovar), televize se satelitními programy, telefon, placené Wi-Fi připojení k internetu, trezor (k pronájmu), koupelna s WC a vysoušečem vlasů. Každý má balkon nebo terasu.Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby, 1 dítě a 1 dítě do 2 let.

Apartmán - 3 ložnice s výhledem na moře: Základní vybavení je stejné jako v apartmánu - 1 ložnice, ale navíc má dvě oddělené dvoulůžkové ložnice, pračku a myčku na nádobí.Maximální obsazenost - 5 dospělých osoby, 1 dítě a 1 dítě do 2 let.

Apartmán DUPLEX s výhledem na moře: Patrový apartmán má v prvním patře klimatizovanou dvoulůžkovou ložnice, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon. V přízemí je obývací pokoj s integrovaným kuchyňským koutem (lednička, mikrovlnná trouba, kávovar), televize se satelitními programy, trezor (k pronájmu), telefon, placené Wi-Fi připojení k internetu, koupelna s WC a balkon nebo terasa.Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Dle ck: bez stravy. Apartmány jsou uzpůsobeny k vlastnímu vaření.

Sport

Na pláži možnost vodních sportů.

Obchody

Větší nákupní možnosti jsou v cca 600 m vzdáleném Morro Jable.

Pláž

Hotel Garden & Sea Boutique Lodging se cca 100 m od pláže Playa de Jandía s jemným světlým pískem.

Internetové stránky

www.esmeraldaresorts.com

Aktuální popis od CK

PolohaNa jižním pobřeží ostrova, 85 km od letiště, v oblasti Morro Jable.Vybavení objektuTento komplex nabízí celkem 27 apartmánů. Hosté mají k dispozici...

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.