Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Oasis Papagayo

Celý komplex Oasis Papagayo  má celkem 381 apartmánů. Najdete zde recepci, směnárnu, možnost internetového připojení, 2 restaurace, 3 bary, půjčovnu automobilů a motorek, obchod, masáže. V zahradě jsou 2 bazény se slanou vodou (jeden je v zimních měsících vyhřívaný), 1 se sladkou vodou, dětský bazén, jacuzzi a 3 dětská hřiště. Kvalifikovaní animátoři připravují pro děti celodenní zábavné a sportovní programy. Hotel se nachází na Fuerteventura v letovisku Corralejo.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Oasis Papagayo , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha:

Na severu ostrova Fuerteventura v letovisku Corralejo, 36 km od letiště.

Vybavení objektu Oasis Papagayo :

Celý komplex Oasis Papagayo  má celkem 381 apartmánů. Najdete zde recepci, směnárnu, možnost internetového připojení, 2 restaurace, 3 bary, půjčovnu automobilů a motorek, obchod, masáže. V zahradě jsou 2 bazény se slanou vodou (jeden je v zimních měsících vyhřívaný), 1 se sladkou vodou, dětský bazén, jacuzzi a 3 dětská hřiště. Kvalifikovaní animátoři připravují pro děti celodenní zábavné a sportovní programy.

Apartmán (uveden v ceníku – 60 m2): Sestává z dvoulůžkové ložnice, obývacího pokoje, vybavené kuchyně (toustovač, mikrovlnná trouba, lednička atd.), televize (za poplatek), trezoru, koupelny s vanou a WC a terasy nebo balkonu. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Víceúčelové hřiště (fotbal, basketbal), paddel , tenisový kurt, hřiště na volejbal, tělocvična a půjčovna kol na recepci.

Obchody:

Nákupní galerie Papagayo (parfumerie, butik, občerstvení, bowling) je přímo u komplexu.

Pláž u Oasis Papagayo :

Pláž Corralejo se světlým pískem se nachází přibližně 1,7 km od hotelu Oasis Papagayo , známé písečné duny Dunas Corralejo asi 2,5 km (25 minut pěší chůze od hotelového komplexu). Na pláž jezdí od hotelu placený autobus.

Internetové stránky:

Oasis Papagayo

Aktuální popis od CK

PolohaNa severu ostrova, 39 km od letiště, v letovisku Corralejo.Vybavení objektuKomplex nabízí celkem 381 apartmánů (4 uzpůsobeny pro osoby tělesně...

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.