Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

R2 Bahía Playa

V hotelu jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky a pool-bar. Zkušený tým animátorů připravuje pro děti i dospělé celodenní i večerní zábavné programy a představení. Hosté mohou využít nabídky Wellness & Spa centrum, které je přímo v hotelu (masáže, parní lázeň, sauna, vnitřní masážní bazén atd.). Hotel se nachází na Fuerteventura v Tarajalejo.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili R2 Bahía Playa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha R2 Bahía Playa:

Na východním pobřeží Fuerteventura v jedné z nejatraktivnějších oblastí Tarajalejo, 40 km od letiště. Hotel je ideální pro páry hledající dobré standardní ubytování v klidném prostředí.

Vybavení objektu R2 Bahía Playa:

Hotel R2 Bahía Playa byl rekonstruován v roce 2007. Nabízí 172 pokojů a suite (pokoje zařízené pro tělesně postižené klienty), vstupní halu s recepcí, výtahy, 4 restaurace, bar, centrum krásy, diskotéku, Wi-Fi připojení na internet, TV salonek, tělocvičnu, hlídané parkoviště i služby lékaře. V hotelu jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky a pool-bar. Zkušený tým animátorů připravuje pro děti i dospělé celodenní i večerní zábavné programy a představení. Hosté mohou využít nabídky Wellness & Spa centrum, které je přímo v hotelu (masáže, parní lázeň, sauna, vnitřní masážní bazén atd.)

Standardní pokoj (uveden v ceníku – 30 m2): Dvoulůžkový pokoj je moderně zařízený a klimatizovaný, ve vybavení je televize se satelitními programy, telefon, možnost internetového připojení, trezor, minibar, koupelna s vysoušečem vlasů, WC s bidetem a balkon nebo terasa s výhledem na bazén nebo do zahrady. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře. Max. obsazenost - 2 osoby.

Junior suite (příplatek uveden v ceníku – 39,5 m2): Vybavení je shodné jako u standardního pokoje, je prostornější a má navíc malý salonek. Za příplatek je možné dokoupit výhled na moře. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport:

Plážový volejbal, kulečník, lukostřelba, půjčovna kol, minigolf, tenis, vodní sporty, (některé sporty jsou za poplatek).

Obchody:

Několik obchodů je přímo v hotelu R2 Bahía Playa.

Pláž:

Poblíž hotelu R2 Bahía Playa je velká oblázková pláž s černým pískem Playa Tarajalejo.

Internetové stránky:

R2 Bahía Playa

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.