Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

SBH Costa Calma Palace

Hotel SBH Costa Calma Palace leží na jižním pobřeží ostrova Fuerteventura v oblasti Costa Calma. Moderní hotel SBH Costa Calma Palace nabízí celkem 417 pokojů. Přímo u hotelu je pláž se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře. 

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili SBH Costa Calma Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu SBH Costa Calma Palace

Hotel SBH Costa Calma Palace leží na jižním pobřeží ostrova Fuerteventura, 68 km od letiště v oblasti Costa Calma. Nákupní centrum s různými obchody, bary, kavárnami a restauracemi je vzdáleno přibližně 10 minut chůze.

Vybavení hotelu:

Moderní hotel SBH Costa Calma Palace nabízí celkem 417 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, možnost Wi-Fi připojení k internetu, klimatizovaná restaurace a bary, konferenční sál, kadeřnictví, malé obchody, butik, prádelna, služba lékaře. V zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (1 v zimních měsících vyhřívaný), dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky, dětské hřiště. Hotel pořádá animační programy. K relaxaci je možné využít služby centra Thalasso (bazén s mořskou vodou o teplotě 33 °C, masáže, saunu, jacuzzi atd.).

Ubytování

Standardní pokoj (36 m2): Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon, trezor (k pronájmu), minibar, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Balkon má výhled do zahrady, za příplatek je možné objednat výhled na moře. V některých obdobích je výhled na moře zahrnut v ceně.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby.

Sport

V hotelu SBH Costa Calma Palace jsou 2 tenisové kurty s možností výuky, stolní tenis, paddle, obří šachy, kulečník a posilovna. Na pláži je široká nabídka vodních sportů.

Stravování

dle CK, Polopenze je poskytována formou bufetu místní i mezinárodní kuchyně v hotelové restauraci.

Pláž

Přímo u hotelu SBH Costa Calma Palace je pláž se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře.

Aktuální popis od CK

PolohaNa jihovýchodním pobřeží, 63 km od letiště, v oblasti Costa Calma. Vybavení objektuTento moderní hotel nabízí celkem 370 pokojů. Hostům je k dispozici...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od