Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stella Vistamar

Hotel Stella Vistamar se nachází v jižní části ostrova v oblasti Playa de Jandía u letoviska Morro Jable na ostrově Fuerteventura. Hotel Stella Vistamar, který je součástí rozlehlého komplexu Stella Canaris (Stella Jandía), disponuje 62 pokoji a v roce 2010 byl kompletně zrekonstruován. Je situován do mírně se zvyšujícího terénu, který se zvedá od pobřeží. Hotel obklopuje překrásný palmový háj.  

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Stella Vistamar, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Stella Vistamar

Hotel Stella Vistamar se nachází v jižní části ostrova v oblasti Playa de Jandía u letoviska Morro Jable. Od letiště je vzdálený přibližně 98 km. Supermarket je přímo v areálu, obchůdky lemují místní komunikaci. Centrum letoviska Morro Jable je vzdálené 3 km.

Vybavení hotelu

Hotel Stella Vistamar, který je součástí rozlehlého komplexu Stella Canaris (Stella Jandía), disponuje 62 pokoji a v roce 2010 byl kompletně zrekonstruován. Je situován do mírně se zvyšujícího terénu, který se zvedá od pobřeží. Hotel obklopuje překrásný palmový háj (50 ha). V hotelu je restaurace, bar u bazénu, noční bar a diskotéka. Součástí komplexu je: mini ZOO (za poplatek), dětský koutek, bazén (v zimním období vyhřívaný) pro děti a dospělé, terasa na slunění, lehátka a slunečníky, ručníky k bazénu (za poplatek), kadeřnictví, prádelna, supermarket. Hotel zajišťuje animační programy pro děti a dospělé během dne i večera. Mini klub je určený dětem od 4 – 12 let.

Ubytování

Standardní pokoj (29 m2): Standardní pokoj je prostorný. Je vybaven telefonem, TV, trezorem (za poplatek), vysoušečem vlasů. Součástí je obývací pokoj s kuchyňským koutem, otevřená ložnice, která je ve vyvýšené části, koupelna a balkón (5 m2). Pokoj má výhled do zahrady.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby

Pokoj superior (40 m2): Pokoj, jehož součástí je oddělená ložnice, obývací část s druhou otevřenou ložnicí, balkón (5 m2) má výhled na moře. Ložnice jsou také ve vyvýšené části. Jeho vybavení je shodné jako u standardního pokoje.
Maximální obsazenost – 4 dospělé osoby

Stravování

dle CK,  polopenze s možností příplatku all inclusive.

Sport

stolní tenis, posilovna, minigolf, fotbalové hřiště s umělým povrchem, 3 tenisové kurty (za poplatek), vodní sporty na pláži, potápění

Pláž

Překrásná pláž Playa de Jandía se světlým pískem je vzdálena přibližně 700 m od hotelu Stella Vistamar.  

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.