Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Beverly Park

Hotel Beverly Park  se nachází na rozhraní středisek Playa del Inglés a San Agustín na ostrově Gran Canaria . Asi 10 minut chůze od hotelu se nachází dvě velká obchodní centra a mnoho restaurací, kaváren a barů. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází menší pláž se šedým pískem, písečné duny Playa del Inglés jsou vzdáleny cca 15 minut chůze.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Beverly Park , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha Beverly Park

Hotel Beverly Park  se nachází na ostrově Gran Canaria na rozhraní středisek Playa del Inglés a San Agustín na Gran Canaria. Asi 10 minut chůze od hotelu se nachází dvě velká obchodní centra a mnoho restaurací, kaváren a barů. Hotel se nachází 300 m od obchodního centra Tropical, 1 km od obchodního centra San Agustín a přibližně 1,5 km od obchodních center na Playa del Inglés (Kasbach, Metro a Jumbo). Menší písečná pláž je od hotelu oddělena pouze pobřežní promenádou a skoro nevyužívanou vedlejší silnicí. Zastávka linkového autobusu do Playa del Ingles leží přímo před hotelem.

Pláž u Beverly Park

V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází menší pláž se šedým pískem, písečné duny Playa del Inglés jsou vzdáleny cca 15 minut chůze.

Vybavení hotelu

Více než 370 pokojů, recepce, dvě restaurace, pizzerie, několik barů, diskotéka, menší supermarket, butik, kadeřnictví, salon s TV a dětský koutek. Pětipatrová budova s 469 pokoji a třemi výtahy nabízí recepci, dvě restaurace, několik barů, sportovní a animační program, dětský park, dětský klub, saunu, masáže, kadeřnictví, malý supermarket, internetovou místnost. V subtropické zahradě jsou 3 bazény pro dospělé (jeden v zimě vyhřívaný), terasa s lehátky a slunečníky. Sport: 2 tenisové kurty, minigolf, dětské hřiště, pronájem kol na recepci. Golfové hřiště Maspalomas Golf je 4 km od hotelu.

Vybavení pokojů

Jednoduše, ale účelně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, s telefonem, klimatizací, koupelnou, WC a balkonem s výhledem na moře (za příplatek) nebo do vnitrozemí ostrova.

Beverly Park na internetu:

Hotel Beverly Park

Aktuální popis od CK

PolohaV jižní části ostrova, 28 km od letiště, na okraji turistického centra Playa del Inglés.Vybavení objektuHotel nabízí v jedné pětipatrové budově celkem...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od