Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bungalov Cordial Green Golf

Komplex byl celkově rekonstruován koncem roku 2006, tvoří jej 266 komfortních patrových bungalovů a recepce. V hotelové zahradě jsou 2 bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén a okolo nich prostorné sluneční terasy s lehátky a dětské hřiště. Zkušení animátoři připravují pro děti denní program, večer pak zábavné programy pro dospělé v hotelovém baru. Bungalovy se nachází na ostrově Gran Canaria v letovisku Maspalomas.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Bungalov Cordial Green Golf, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha Bungalov Cordial Green Golf:

Na jižním pobřeží ostrova Gran Canaria u dun Maspalomas, 35 km od letiště. 

Přímo sousedí s golfovým hřištěm Campo de Golf de Maspalomas. Vzdálenosti od ostatních golfových hřišť: 60 km Real Club de Golf de Las Palmas, 49 km El Cortijo Club del Campo, 49 km Oasis Golf, 7 km Salobre Golf & Resort, 16 km Anfi Tauro Golf, 5 km Lopesan Meloneras Golf, 63 km Las Palmeras Golf Sport Urban Resort.

Vybavení Bungalov Cordial Green Golf:

Komplex byl celkově rekonstruován koncem roku 2006, tvoří jej 266 komfortních patrových bungalovů a recepce. V hotelové zahradě jsou 2 bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén a okolo nich prostorné sluneční terasy s lehátky a dětské hřiště. Zkušení animátoři připravují pro děti denní program, večer pak zábavné programy pro dospělé v hotelovém baru.

Bungalov (37 m2): Každý bungalov má samostatnou dvoulůžkovou ložnici, vybavený kuchyňský kout (toustovač, kávovar), obývací pokoj s pohovkou, telefonem, trezorem a televizí (za poplatek), koupelnu s WC, balkon a terasu. Maximální obsazenost - 3 osoby.

Sport:

Bungalov Cordial Green Golf zajišťuje rezervace green fee na golfových hřištích.

Golf:

Pro hotelové hosty jsou zajištěny slevy i objednávky green fee, čištění golfových holí a obuvi, zprostředkování rezervací na hřištích.

Obchody:

Malý obchod je přímo v Bungalov Cordial Green Golf, velké obchodní centrum Faro II, kde jsou obchody, lékárna, restaurace, bary, disko atd., stojí jen několik minut pěšky od komplexu. K dalším nákupním centrům do Maspalomas vozí hosty hotelový autobus.

Pláž u Bungalov Cordial Green Golf:

Hotelový autobus vozí hosty několikrát denně i na pláž Playa del Inglés se zlatým jemným pískem a k známým dunám Dunas Maspalomas

Internetové stránky:

Bungalov Cordial Green Golf

Aktuální popis od CK

PolohaV jižní části ostrova, 35 km od letiště, v turistickém centru Maspalomas.Vybavení objektuKomplex tvoří 266 patrových bungalovů rozmístěných do několika...

Parametry

Typ ubytování Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od