Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Cordial Mogán Playa

Hotel Cordial Mogán Playa má celkem 487 pokojů obklopených subtropickou zahradou. V areálu naleznete 3 restaurace, bary, diskotéku, relaxační centrum poskytující mimo jiné různé druhy masáží. V zahradě jsou 2 bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný), bazén pro děti, terasu na slunění s lehátky, jacuzzi a dětský klub (děti 4 – 12 let). Hotel nabízí denní i večerní animační program. Hotel se nachází na ostrově Gran Canaria v letovisku Mogán.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Cordial Mogán Playa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha:

Na jihovýchodním pobřeží ostrova Gran Canaria v městečku Mogán, které je díky svému malebnému přístavu nazýváno „kanárskými Benátkami“, 62 km od letiště.

Vybavení objektu Cordial Mogán Playa:

Hotel Cordial Mogán Playa má celkem 487 pokojů obklopených subtropickou zahradou. V areálu naleznete 3 restaurace, bary, diskotéku, relaxační centrum poskytující mimo jiné různé druhy masáží. V zahradě jsou 2 bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný), bazén pro děti, terasu na slunění s lehátky, jacuzzi a dětský klub (děti 4 – 12 let). Hotel nabízí denní i večerní animační program.

Standardní pokoj (uveden v ceníku – 26 m2): Dvoulůžkový klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení telefon, minibar, trezor, televizi se satelitními programy, koupelnu s WC a terasou nebo balkonem. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Junior suite (příplatek uveden v ceníku – 33 m2): Je vybaven shodně jako standardní pokoj, ale je prostornější. Dvoulůžková ložnice je oddělena od obývacího pokoje dveřmi. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Sport:

Posilovna, kurt na tenis a squash, sportovní hřiště, stolní tenis. Golfová hřiště v okolí.

Obchody:

V okolí hotelu je několik obchůdků, restaurací a vináren.

Pláže u Cordial Mogán Playa:

Přibližně 5 min. chůze od hotelu se nachází světlá písečná pláž i sportovní přístav.

Internetové stránky:

Cordial Mogán Playa

Aktuální popis od CK

PolohaV jihozápadní části ostrova, 62 km od letiště, v městečku Puerto Mogán, které je díky svému malebnému přístavu nazýváno „kanárskými Benátkami“.Vybavení...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.