Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ifa Catarina

V jižní části ostrova Gran Canaria u písečných dun Dunas de Maspalomas v centru největšího turistického letoviska Playa del Inglés leží hotel Ifa Catarina. Tento čtyřhvězdičkový hotel má v jedné pětipatrové budově celkem 402 pokojů. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ifa Catarina, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Ifa Catarina

V jižní části ostrova Gran Canaria u písečných dun Dunas de Maspalomas, 38 km od letiště, na hlavní třídě Avenida de Tirajana, v centru největšího turistického letoviska Playa del Inglés leží hotel Ifa Catarina. Obchody a restaurace jsou v bezprostřední blízkosti hotelu, velké nákupní centrum Cita s restauracemi a bary je přibližně 200 m od hotelu.

Vybavení hotelu

Hotel Ifa Catarina má v jedné pětipatrové budově celkem 402 pokojů. Nabízí vstupní halu s recepcí, 8 výtahů, 2 restaurace, 4 bary, možnost připojení k internetu, služby lékaře, dětský klub (děti 4 – 12 let), hlídání dětí (za příplatek), půjčovnu aut, 3 konferenční místnosti (max. 100 osob), kadeřnictví, masáže, obchod se suvenýry a novinami. V hotelové zahradě je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén s klouzačkou, 2 vířivky, sluneční terasa, dětské brouzdaliště, lehátka, slunečníky, kavárna a dětské hřiště. Na střešní terase hotelu je zóna vyhrazená pro nudisty. Animační tým připravuje velký výběr sportovních aktivit, denní i večerní program pro děti i dospělé včetně živé hudby a profesionálních show.

Ubytování

Standardní pokoj (35 m2): Moderně zařízený klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení obývací část s rozkládací pohovkou, televizi se satelitními programy, trezor, telefon s přímou volbou, minibar (za příplatek), koupelna s WC a vysoušečem vlasů. Každý pokoj má balkon nebo terasu. Za příplatek možno dokoupit výhled do zahrady/na bazén/na moře. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport

V hotelu Ifa Catarina jsou k dispozici 2 tenisové kurty s umělou trávou a křemičitým pískem (možnost výuky), kulečník, šipky, víceúčelové hřiště. Možnost rezervace green fee na golfových hřištích.

Stravování

dle CK, Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci s výběrem z místní i mezinárodní kuchyně. V nabídce je na vyžádání i dieta pro diabetiky, strava pro kojence a výběr pro děti 4 - 12 let.

Pláž

I přesto, že se hotel Ifa Catarina nachází pouze 200 m od chráněných písečných dun Dunas Maspalomas, je vzdálen od pláže Playa del Inglés se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře přibližně 1 km. Hotel zajišťuje na pláž bezplatnou autobusovou dopravu.

Aktuální popis od CK

PolohaV jižní části ostrova, 35 km od letiště, v centru turistického letoviska Playa del Inglés.Vybavení objektuHotel byl rekonstruován v roce 2017. V jedné...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.