Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ifa Faro Hotel

V jedné pětipatrové budově je celkem 188 komfortně vybavených pokojů (z toho 4 pro tělesně postižené), vstupní hala s recepcí a WI-FI připojením k internetu, kavárna s terasou, restaurace (s oddělenou částí pro nekuřáky), bar, hotelové obchody, masáže. V hotelové zahradě je 1 velký bazén (v zimních měsících vyhřívaný), vířivka, terasa na slunění s lehátky a na střeše hotelu nudistická terasa. Hotel pravidelně pořádá různé show a večerní programy s živou hudbou. Hotel se nachází na ostrově Gran Canaria v letovisku Maspalomas.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ifa Faro Hotel , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ifa Faro Hotel:

V nejjižnějším bodě ostrova Gran Canaria, hned vedle majáku Faro de Maspalomas, který dodává místu zvláštní atmosféru. Letiště je vzdáleno 38 km.

Vybavení objektu:

Hotel Ifa Faro Hotel byl postaven v roce 1971 a celkově rekonstruován v roce 2006. V jedné pětipatrové budově je celkem 188 komfortně vybavených pokojů (z toho 4 pro tělesně postižené), vstupní hala s recepcí a WI-FI připojením k internetu, kavárna s terasou, restaurace (s oddělenou částí pro nekuřáky), bar, hotelové obchody, masáže. V hotelové zahradě je 1 velký bazén (v zimních měsících vyhřívaný), vířivka, terasa na slunění s lehátky a na střeše hotelu nudistická terasa. Hotel pravidelně pořádá různé show a večerní programy s živou hudbou.

Standardní pokoj (29 m2): Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj je vybaven kobercem, minibarem, telefonem, televizí se satelitními i hudebními kanály, trezorem, mramorovou koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, kosmetickým zrcadlem a župany. Všechny pokoje mají balkon s lehátky. Za příplatek (uveden v ceníku) je možné zajistit boční nebo přímý výhled na moře. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Junior Suite (58 m2): Je vybaven shodně jako standardní pokoj, navíc má malou vstupní halu, salon s pohovkou, stolem a 2 židlemi, šatník oddělený od ložnice, koupelnu s 2 umyvadly, hydromasážní sprchou, vanou, WC a bidetem. Prostorný balkon má stolek, křesílka, 2 lehátka a přímý výhled na moře. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport:

K dispozici je tělocvična, stolní tenis a kulečník. V blízkosti hotelu se nacházejí tenisové kurty. Hoteloví hosté mají slevu na některá golfová hřiště na ostrově.

Obchody:

V těsné blízkosti hotelu Ifa Faro Hotel jsou různé obchůdky, restaurace a bary, 500 m od hotelu velké nákupní centrum Varadero.

Pláž u Ifa Faro Hotel:

V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází známá dlouhá písečná pláž a duny Maspalomas s jemný světlým pískem.

Internetové stránky Ifa Faro Hotel

Ifa Faro Hotel

Aktuální popis od CK

PolohaNa jižním pobřeží, 38 km od letiště, u majáku Faro, blízko písečných dun Maspalomas. Vybavení objektuV jedné pětipatrové budově je 188 komfortně...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.