Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Los Juncos

Celkem 32 jednoložnicových apartmánů je umístěných ve čtyřpatrové budově. Hotel má vlastní recepci, kde je k dispozici připojení k internetu. V zahradě Los Juncos se nachází bazén se sladkou vodou a terasa s lehátky a slunečníky. Hotel je na ostrově Gran Canaria v letovisku Playa del Ingles.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Los Juncos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Los Juncos:

V jižní části ostrova Gran Canaria, 31 km od letiště, přímo v centru letoviska Playa del Inglés. Přímo u komplexu je zastavka autobusů a taxi.

Vybavení objektu Los Juncos:

Celkem 32 jednoložnicových apartmánů je umístěných ve čtyřpatrové budově. Hotel má vlastní recepci, kde je k dispozici připojení k internetu. V zahradě Los Juncos se nachází bazén se sladkou vodou a terasa s lehátky a slunečníky.

Apartmán (40 m2): Je vybavený kuchyňským koutem (mimo jiné i s kávovarem a toustovačem, obývacím pokojem s pohovkou, koupelnou s příslušenstvím a ložnicí. Každý apartmán je vybavený televizí se satelitním vysíláním (za poplatek 3 eura/den), trezorem a terasou či balkonem. Maximální obsazenost – 3 osoby, na vyžádání až 3 dospělé osoby a 1 dítě. Rovněž na vyžádání jsou apartmány se 2 ložnicemi.

Sport:

Na pláži se můžete věnovat vodním sportům, tenisové kurty jsou dispozici v hotelu Las Arenas (přes ulici).

Obchody:

Obchody, restaurace a bary najdete v těsné blízkosti. Přibližně 10 minut od hotelu jsou větší nákupní centra Metro a Kasbach.

Pláž u Los Juncos:

Jen 300 m od komplexu je vstup na největší písečnou pláž ostrova Playa del Inglés s bílým pískem. Známé písečné duny jsou vzdáleny 35 minut pěší chůze.

Internetové stránky:

Los Juncos

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.