Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Palmera Mar

Terasovitý komplex Palmera Mar nabízí celkem 90 apartmánů. Hostům je k dispozici  vstupní hala s recepcí, 2 výtahy, internetový terminál a možnost Wi-Fi  připojení k internetu v celém komplexu, malý obchod, půjčovna aut a kol. Na sluneční terase je menší bazén pro dospělé s  oddělenou relaxační částí a lehátky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Palmera Mar, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Palmera Mar

V jihozápadní části ostrova, 45 km od letiště, v letovisku Puerto Rico. Díky své poloze na skále zátoky skýtá překrásný výhled na pobřeží, ale není vhodný pro pobyt osob s menší pohyblivostí.

Vybavení objektu

Terasovitý komplex Palmera Mar nabízí celkem 90 apartmánů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 2 výtahy, internetový terminál a možnost Wi-Fi připojení k internetu v celém komplexu (obojí za poplatek), malý obchod, půjčovna aut a kol. Na sluneční terase je menší bazén pro dospělé s oddělenou relaxační částí a lehátky.

Apartmán - 1 ložnice Economy

Samostatná dvoulůžková ložnici je oddělena od obývací části dveřmi. Do vybavení patří obývací pokoj s integrovaným kuchyňským koutem (lednička, keramická varná deska, mikrovlnná trouba, kávovar), telefon, trezor (k pronájmu), placené Wi-Fi připojení k internetu, televize se satelitními programy, koupelna s WC a vysoušečem vlasů, balkon.Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Apartmán - 1 ložnice s výhledem na moře

Základní vybavení je stejné jako u apartmánu – 1 ložnice Economy. Je o trochu menší, ale má balkon s výhledem na moře.Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Apartmán - 1 ložnice Superior s výhledem na moře

Základní vybavení je stejné jako u apartmánu - 1 ložnice Economy. Je o trochu menší, ale má balkon s výhledem na moře. Umístění – 3., 4. a 5. patro. Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Stravování

Dle ck: Bez stravy. Apartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření. 

Sport

V komplexu Palmera Mar je kulečník (za poplatek), na pláži jsou v nabídce různých druhy vodních sportů a lodní výlety.

Obchody

Různé obchody a restaurace jsou v menším obchodním centru nad komplexem (cca 900 m) nebo u plážové promenády (cca 1,2 km), větší nákupní možnosti a služby v městečku Puerto Rico (cca 2 km).

Pláž u hotelu Palmera Mar

Pláž se světlým pískem playa de Amadores je vzdálena asi 1,2 km od komplexu.

Internetové stránky

www.palmeramar.com

Aktuální popis od CK

PolohaV jihozápadní části ostrova, 45 km od letiště, v letovisku Puerto Rico. Díky své poloze na skále zátoky skýtá překrásný výhled na pobřeží, ale není...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.