Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Paradise Costa Taurito

Tento moderní stylový hotel má celkem 3 patra, 96 pokojů (2 plně přizpůsobenými pro handicapované klienty - na vyžádání), vstupní halu s recepcí, 2 panoramatické výtahy, restauraci, bar, společenskou a konferenční místnost.V hotelové zahradě je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), dětské brouzdaliště, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Hotel zajišťuje denní a večerní animační programy a večery s živou hudbou.  Hotel leží na ostrově Gran Canaria v letovisku Playa Taurito.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Paradise Costa Taurito, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha Paradise Costa Taurito:

V jihozápadní části ostrova Gran Canaria v klidné zátoce Taurito, 3 km od přístavu Puerto Mogán, 9 km od turistického střediska Puerto Rico a 58 km od letiště. Před hotelem se nachází komplex bazénů s mořskou vodou Taurito Oasis (vstup pro klienty s programem all inclusive zdarma).

Vybavení Paradise Costa Taurito:

Tento moderní stylový hotel má celkem 3 patra, 96 pokojů (2 plně přizpůsobenými pro handicapované klienty - na vyžádání), vstupní halu s recepcí, 2 panoramatické výtahy, restauraci, bar, společenskou a konferenční místnost. Hosté mohou využít internetový koutek, saunu, prádelnu a parkoviště. V hotelové zahradě je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), dětské brouzdaliště, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Hotel zajišťuje denní a večerní animační programy a večery s živou hudbou. Bezbariérový pohyb je v celém areálu hotelu (pouze vstup do bazénu není speciálně upraven).

Standardní pokoj (30 m2): Dvoulůžkový pokoj je klimatizovaný a moderně zařízený. Ve svém vybavení nabízí telefon, televizi se satelitním vysíláním, minibar, trezor, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu. Maximální obsazenost: 3 osoby

Sport:

Hostům je v Paradise Costa Taurito k dispozici tělocvična, tenisové kurty. V blízkosti hotelu je tenis, squash, minigolf a okruh na jogging.

Stravování:

Program all inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, lehký snack během dne, odpolední káva, čaj a zákusek, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Obchody:

Možnost drobných nákupů v blízkém okolí, velká nákupní centra jsou v Puerto Mogán a Puerto Rico (spojení linkovým autobusem).

Pláž u Paradise Costa Taurito:

Hotel je vzdálen přibližně 300 m od tmavé přírodní pláže Playa Taurito s pozvolným vstupem do moře. Pláž karibského typu Playa Amadores s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře je vzdálena asi 6 km.

Internetové stránky:

Paradise Costa Taurito

Aktuální popis od CK

PolohaNa jihozápadním pobřeží, 58 km od letiště, v údolí Taurito. Mezi hotely je umístěn areál Lago Oasis se vzájemně propojenými bazény s mořskou vodou,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.