Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Riviera Marina

Hotel Riviera Marina nacházející se na jihozápadním pobřeží ostrova Grand Canaria, v turistickém letovisku Playa del Cura je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů. Nedaleko hotelu se nachází nákupní možnosti i restaurace a v nedalekém městečku Puerto Rico naleznete větší nákupní centrum, restaurace a bary.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Riviera Marina, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Riviera Marina

Na jihozápadním pobřeží ostrova, 46 km od letiště, v turistické oblasti Playa del Cura.

Vybavení hotelu Riviera Marina

Hotel Riviera Marina nabízí v jedné pětipatrové budově celkem 185 klimatizovaných pokojů, recepci, restauraci, výtahy, bary, možnost Wi-fi připojení k internetu (v prostoru recepce zdarma), saunu, bazén pro dospělé a bazén pro děti (oba klimatizované v zimních měsících říjen - duben), jacuzzi, sluneční terasu s lehátky a slunečníky, dětské hřiště.

Vybavení pokojů

Standardní pokoj : (uveden v ceníku – 27 m2) Moderně zařízený klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení telefon s přímou volbou, malá lednička, trezor (k pronájmu), televizi se satelitními programy, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Za příplatek (uveden v ceníku) je možné objednat pokoj s výhledem na moře. Maximální obsazenost - 3 osoby.

Sport

Hřiště na plážový volejbal, stolní tenis, kulečník, posilovna.

Stravování

Dle CK. Snídaně, obědy a večeře se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive nabízí lehké občerstvení i nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje během dne.

Obchody

150 m od hotelu obchůdky, restaurace a supermarket. Větší obchodní centrum s množstvím obchodů, restaurací a barů ve 4 km vzdáleném městečku Puerto Rico.

Pláž

Hotel Riviera Marina má přímý vstup na pláž Playa del Cura. Bílá, uměle vytvořená, pláž Amadores je vzdálena 900 m.

Internetové stránky:

www.hotelrivieramarina.com

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.