Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Taurito Princess

Klimatizovaný hotel nabízí svým hostům celkem 402 pokojů (všechny mají výhled na moře), atriové výtahy, 4 konferenční sály, televizní místnost, možnost připojení k internetu v Piano Baru, animační sál, malý obchod, butik, obchod se suvenýry, parkoviště, saunu a masáže, kadeřnictví, dětský klub, denní i noční animační program, restaurace a bary. V zahradě hotelu na sluneční terase se nachází velký v zimních měsících vyhřívaný bazén a oddělené dětské brouzdaliště se slunečníky i lehátky. Hotel se nachází v letovisku Playa Taurito na ostrově Gran Canaria.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Taurito Princess, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha Taurito Princess:

Na jihozápadním pobřeží Gran Canaria v údolí Taurito, asi 30 km západně od Playa del Inglés, 3 km od městečka Puerto de Mogán, 58 km od letiště. Mimo hotel zde nenajdete společenský život, a proto je toto místo vhodné pro milovníky klidné dovolené nebo pro rodiče s dětmi.

Vybavení objektu Taurito Princess:

Klimatizovaný hotel nabízí svým hostům celkem 402 pokojů (všechny mají výhled na moře), atriové výtahy, 4 konferenční sály, televizní místnost, možnost připojení k internetu v Piano Baru, animační sál, malý obchod, butik, obchod se suvenýry, parkoviště, saunu a masáže, kadeřnictví, dětský klub, denní i noční animační program, restaurace a bary. V zahradě hotelu na sluneční terase se nachází velký v zimních měsících vyhřívaný bazén a oddělené dětské brouzdaliště se slunečníky i lehátky.

Standardní pokoj (28 m2): Moderní pokoj, který je vybaven klimatizací, televizí se satelitními programy, telefonem, lednicí (za poplatek), trezorem, koupelnou s WC a vysoušečem vlasů i balkonem s výhledem na moře. Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby.

Sport:

Dětské hřiště, tenisový kurt, kurt na squash, stolní tenis, vedle hotelu se nachází potápěčská škola. Nedaleko hotelu Taurito Princess je minigolf.

Stravování:

Program all inclusive, který zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů a dopolední i odpolední lehké občerstvení včetně nápojů po celý den (nealkoholických a místních alkoholických).

Obchody:

Menší obchody jsou v blízkosti hotelu Taurito Princess a u pláže, velká obchodní centra najdete ve 3 km vzdáleném přístavu Puerto de Mogán nebo v letovisku Puerto Rico (asi 9 km).

Pláž u Taurito Princess:

Údolí Taurito má svou vlastní pláž. Mezi hotely Suite Princess a Taurito Princess je umístěn areál se vzájemně propojenými bazény s mořskou vodou, bary a terasami k slunění s lehátky a slunečníky. Vstupné za poplatek (od 12 EUR/osoba/den).

Internetové stránky:

Taurito Princess

Aktuální popis od CK

PolohaNa jihozápadním pobřeží, 58 km od letiště, v údolí Taurito. Hotel je vhodný pro milovníky klidné dovolené nebo pro rodiny s dětmi. Vybavení...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.