Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

El Sombrerito

Apartmány El Sombrerito se nachází na ostrově La Graciosa, který leží severně od Lanzarote. La Graciosa o rozloze 27 km2 je součástí souostroví Chinijo. Celý ostrov byl prohlášený za přírodní rezervaci. Apartmány El Sombrerito jsou určená všem, kteří hledají dovolenou na klidném místě, v krásném prostředí méně známého ostrova.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili El Sombrerito, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha apartmánů El Sombrerito 

Apartmány El Sombrerito se nachází na ostrově La Graciosa, který leží severně od Lanzarote. La Graciosa o rozloze 27 km2 je součástí souostroví Chinijo. Celý ostrov byl prohlášený za přírodní rezervaci. Apartmány jsou určené všem, kteří hledají dovolenou na klidném místě, v krásném prostředí méně známého ostrova.  V bezprostřední blízkosti apartmánů El Sombrerito se nachází obchůdky, pekárna, lékárna, bary a restaurace, banka  

Vybavení apartmánů El Sombrerito 

V nabídce je 7 apartmánů (5 apartmánů sousedících a 2 stojící samostatně). Apartmány spravuje jejich majitel, který Vám bude během pobytu k dispozici, z tohoto důvodu apartmány nemají samostatnou recepci. Vedle komplexu je půjčovna kol a ostatní služby.

Apartmán s 1 ložnicí (35 m2): Každý apartmán má obývací část s kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba, lednička, toustovač, sporák, varná konvice), žehličku, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů (výměna ručníků každý druhý den). Apartmány číslo 1– 5 mají televizi se satelitními programy. Balkon nebo terasa má většinou výhled na moře.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby

Apartmán se 2 ložnicemi (65 m2): za příplatek, Shodně vybaven jako apartmán s jednou ložnicí, má navíc samostatnou druhou dvoulůžkovou ložnici.
Maximální obsazenost - 4 dospělé osoby

Stravování

dle CK, Apartmány El Sombrerito jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření.

Sport

V okolí je možnost rybaření, potápění, trekkingu, výletů na kole, autem nebo lodí.

Pláž

Apartmány leží 30 m od krásně pláže. K dispozici jsou lehátka.

Aktuální popis od CK

PolohaApartmány se nachází na ostrově La Graciosa (rozloha 27 km2), který je součástí souostroví Chinijo, severně od Lanzarote. Celý ostrov byl prohlášený za...

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.