Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iberostar Papagayo

Pěkný a moderní hotel Iberostar Papagayo se nachází v jižní části ostrova Lanzarote v atraktivním letovisku Playa Blanca a přímo na břehu Atlantiku. Kousek od hotelu se nachází sportovní přístav a několik obchůdků, centrum střediska je vzdáleno cca 2 km. Menší pláž s černým pískem a kamínky Playa de las Coloradas se nachází cca 50 m od hotelu. Nejkrásnější vyhlášená pláž Playas de Papagayo je vzdálena cca 3 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Iberostar Papagayo , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Iberostar Papagayo

Pěkný a moderní hotel Iberostar Papagayo se nachází v jižní části ostrova Lanzarote v atraktivním letovisku Playa Blanca a přímo na břehu Atlantiku. Cca 500 m od hotelu se nachází sportovní přístav a několik obchůdků, centrum střediska je vzdáleno cca 2 km.

Pláž u Iberostar Papagayo

Menší pláž s černým pískem a kamínky Playa de las Coloradas se nachází cca 50 m od hotelu. Nejkrásnější vyhlášená pláž Playas de Papagayo je vzdálena cca 3 km.

Vybavení hotelu

Hotel Iberostar Papagayo má celkem 208 pokojů, k dispozici je prostorná vstupní hala s recepcí, hotelová restaurace a bar, butik, dětské hřiště a konferenční sál.

Vybavení pokojů

Klimatizované a velmi pěkně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny telefonem, TV, trezorem (za poplatek), minibarem, balkonem nebo terasou. Za příplatek a na vyžádání jsou pokoje s výhledem na moře a pokoje junior suite.

Iberostar Papagayo na internetu

Iberostar Papagayo

Aktuální popis od CK

PolohaNa jižním pobřeží ostrova, 40 km od letiště, v letovisku Playa Blanca.Vybavení objektuHotel a nabízí v několika třípatrových budovách celkem 291...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.