Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Los Realejos

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Los Realejos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Letovisko Los Realejos

Letovisko Los Realejos leží na severním pobřeží ostrova Tenerife v těsné blízkosti letoviska Puerto de la Cruz. Městečko si uchovalo svůj původní ostrovní charakter převážně zemědělského osídlení. Dodnes se v okolí pěstují převážně banány. V dnešní době je ale hlavní obživou většiny obyvatel Los Realejos práce v e službách. Městečko nabízí veškerou turistickou vybavenost, dostatek restaurací a barů i nákupní možnosti. Je vhodné především pro zájemce o aktivní turistiku.

Pláž v Los Realejos

Přímo v Los Realejos je malá pláž tvořená černým sopečným pískem. Bývají zde velké vlny a také je potřeba dát si pozor na mořské proudy. Pláž proto není příliš vhodná pro děti.

Po hlavní silnici severní části Tenerife C820 se snadno dstanete k jedné z nejpěknějších pláží ostrova Playa del Socorro, která se může pochlubit modrou vlajkou. I ona je pokryta tmavým pískem, poskytuje dostatek prostoru. Najdete zde příjemný plážový bar, dostatečně velké parkoviště i nabídku vodních sportů. Populární je zejména surfing.

Co v Los Realejos?

  • Vzhledem k svému umístění je Los Realejos vynikajícím výchozím bodem pro výlety do národního parku Teide, jehož nejvyšší horu lze za jasného počasí dobře vidět.
  • Také údolí a městečko Orotava leží nedaleko, obklopeno překrásnou přírodou. Najdete tu botanickou zahradu, překrásné kostely a další pamětihodnosti. Z Puerto de la Cruz je do Orotavy pravidelné spojení.
  • Puerto de la Cruz, které leží v těsném sousedství Los Realejos, je výletním cílem, který byste rozhodně neměli minout. Mimo jiné si zde přijdou na své i milovníci rušného denního i nočního života.
  • Návštěva Loro parku potěší jistě většinu milovníků zvířat.

Pokud rádi poznáváte, zkuste i tipy z Atrakce a zábava na Tenerife, Památky a muzea nebo Přírodní zajímavosti .

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---