Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Playa de Faňabe

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Playa de Faňabe, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
19 200 Kč

Letovisko Playa de Faňabe

Malé luxusní letovisko Playa de Faňabe leží v sousedství známého resortu Playa de la Americas. Městečko má pověst místa, kde se poskytuje kvalitní ubytování a služby, které uspokojí i náročnější klientelu. Samotné Playa de Faňabe je spíše klidné a tiché, můžete zde odložit stres z každodenního života a vychutnat zasloužený odpočinek. Zároveň jsou však na dosah možnosti zábavy a bohatého nočního života.

Pláž v Playa de Faňabe

Pláží v Playa de Faňabe je několik, můžete si vybrat mezi menšími plážemi nebo dlouhou hlavní. Hlavní pláž je široká, písčitá s pozvolným vstupem do moře. Světlý písek v kombinaci s blankytně modrou vodou moře vytvářejí příjemnou kulisu pro odpočinek i vodní hry. Pláž je vhodná i pro děti.

Na plážích v Playa de Faňabe jsou možnosti vodních sportů. Provozují se zde vodní atrakce jako jízdy na banánu, paragliding apod.. Na plážích nechybí bary a restaurace.

Co zde?

  • V tomto letovisku se opravdu nebudete nudit. K dispozici je celá řada výletů a zajímavostí. Pořádají se jeep safari i výlety lodí. Navštívit můžete národní park Teide s unikátní přírodou.
  • Doporučujeme také navštívit některé z historických měst ostrova, která vám ukáží zcela odlišný způsob života, než na jaký narazíte v turistických resortech. Zajímavé jsou mimo jiné hlavní město Santa Cruz s mnoha památkami, La Orotava s botanickou zahradou a nádhernými přírodními scenériemi, či Guia de Isora na západním pobřeží.
  • V sousedním resortu Play de las Americas je velký Aquapark Octopus. A nedaleko jsou i golfová hřiště.
  • V Playa de Faňabe je dostatek restaurací a barů i nákupní možnosti.

Pro další tipy na výlety se můžete podívat na stránky Přírodní zajímavosti , Atrakce a zábava na Tenerife nebo Památky a muzea.

Tipy na hotel v letovisku Playa de Faňabe

Isla Bonita/Abinque od 19 200 Kč se všemi poplatky

Hotel  Isla Bonita/Abinque byl postaven v roce 1988 na Playa Faňabé, která je součástí turistické zóny Playa de las Americas. Vzdálenost z centra Palya de las Americas 2 km, od letiště - Tenerife sur - je cca 20 km, od hlavního města přibližně 78 km.

1.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---