Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Be Live La Niňa

Hotel Be Live La Niňa se nachází na jihu ostrova Tenerife, asi 500 m od přístavu Puerto de Colón. Vyhlášená oblast Costa Adeje nabízí poklidnou dovolenou, ale i mnoho pestrých zážitků. Hotel Be Live La Niňa má strategickou polohu, pokud chcete poznat přírodní krásy Tenerife – Pico del Teide a Masca či navštívit Siam Park.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Be Live La Niňa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Be Live La Niňa

Hotel Be Live La Niňa se nachází na jihu ostrova Tenerife, přibližně 20 km od letiště Reina Sofia.  Přístav Puerto de Colón je od hotelu vzdálený 0,5 km. Vyhlášená oblast Costa Adeje nabízí poklidnou dovolenou, ale i mnoho pestrých zážitků. Hotel Be Live La Niňa má strategickou polohu, pokud chcete poznat přírodní krásy Tenerife – Pico del Teide a Masca či navštívit Siam Park. V bezprostřední blízkosti hotelu naleznete velké množství obchodů, restaurací a barů.

Vybavení hotelu 

Hotel Be Live La Niňa  má bezbariérový přístup.  V areálu hotelu naleznete 2 bazény pro děti a dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), bary, restaurace, obchůdky, směnárnu, prádelnu, kadeřnictví. K dispozici je za poplatek parkoviště, internetový koutek. V relaxačním centru můžete využít během svého pobytu: saunu, jacuzzi, turecké lázně. Vstup do Spa je během pobytu zdarma (vstup od 14ti let). Během dne je zajištěn animační program.

Ubytování

Standardní pokoj (21 m2): dvoulůžkový klimatizovaný pokoj  s terasou je vybaven TV, telefonem, minibarem, trezorem, Wi-Fi (za poplatek).  Za příplatek si můžete rezervovat pokoj s výhledem na moře.
Maximální obsazenost 3 dospělé osoby.  

Rodinný pokoj (za příplatek dle CK, 34 m2):  Shodně vybavený jako standardní pokoj.
Maximální i minimální obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport

vodní sporty, minigolf na pláži, golfové hřiště Campo de Golf Costa Adeje (3,5 km), aerobic, stolní tenis, kulečník, squash

Stravování

dle CK, polopenze s možností příplatku all inclusive.

Pláž

Hotel Be Live La Niňa se nachází 300 m od pláže Playa de  Faňabé s tmavým pískem, kterou lemuje několik km dlouhá promenáda vybízející k příjemným procházkám po pobřeží.

Aktuální popis od CK

PolohaNa jižním pobřeží ostrova, 20 km od letiště, v letovisku Playa de las Américas.Vybavení objektuHotel rodinného typu byl celkově zrenovován v roce 2017....

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.