Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Checkin Atlantida

Jednoduše zařízený komplex Checkin Atlantida nabízí celkem 190 apartmánů. Hostům je k  dispozici vstupní hala s recepcí, restauraci, bar, mini klub,  parkoviště. V zahradě se nachází 3 bazény pro dospělé (2 z nich v  zimních měsících vyhřívané), sluneční terasa s lehátky a slunečníky,  dětské hřiště. 

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Checkin Atlantida, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Checkin Atlantida

V jižní části ostrova, 17 km od letiště, v letovisku Los Cristianos.

Vybavení objektu

Jednoduše zařízený komplex Checkin Atlantida nabízí celkem 190 apartmánů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restauraci, bar, mini klub, parkoviště. V zahradě se nachází 3 bazény pro dospělé (2 z nich v zimních měsících vyhřívané), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Hotel akceptuje domácí zvířata do 8 kg váhy (na vyžádání, za poplatek).Hotel požaduje po příjezdu jako jistinu na poskytované služby (konzumace atd.) číslo kreditní karty nebo finanční hotovost 100 EUR/apartmán, která je vrácena při úhradě hotelového účtu.

Apartmán – 1 ložnice

Dvoulůžková ložnice je oddělená od obývacího prostoru dveřmi. V obývací části je integrovaný kuchyňský kout (lednice, mikrovlnná trouba, toustovač, rychlovarná konvice), televize se satelitními programy, telefon, koupelna s WC a vysoušečem vlasů, balkon.Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Apartmán – 2 ložnice

Základní vybavení je stejné jako u apartmánu - 1 ložnice, navíc má druhou samostatnou dvoulůžkovou ložnici.Minimální obsazenost - 4 dospělé osoby.

Maximální obsazenost – 4 dospělé osoby a 2 děti nebo 5 dospělých osob (včetně dětí do 2 let).

Apartmán – 1 ložnice Superior

Základní vybavení je stejné jako u apartmánu - 1 ložnice, ale je moderněji zařízený. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Dle ck: Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Sport

V komplexu Checkin Atlantida je minigolf, hřiště na volejbal a stolní tenis.

Obchody

Centrum Los Cristianos s obchůdky, restauracemi a bary je přibližně 500 m od hotelu.

Pláž u hotelu Checkin Atlantida

Písečná pláž se světlým pískem Playa de Los Cristianos se nachází cca 450 m od hotelu, Playa de las Vistas cca 900 m.

Internetové stránky

www.checkinatlantida.com

Aktuální popis od CK

PolohaV jižní části ostrova, 17 km od letiště, v letovisku Los Cristianos.Vybavení objektuJednoduše zařízený komplex nabízí celkem 190 apartmánů. Hostům je k...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.