Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

El Medano

Moderní hotel El Medano se nachází na jihovýchodě ostrova Tenerife v menším středisku El Medáno. Hotel na první pohled zaujme svou architekturou, je postaven přímo na pláži a „zakusuje“ se do vod Atlantiku. Budova čítající 5 pater má 4 prostorné terasy na slunění. Hotel El Medano se nachází přímo na stejnojmenné pláži El Medáno a také poblíž nudistické pláže Playa de la Tejita.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili El Medano, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu El Medano

Hotel El Medano se nachází na jihovýchodě ostrova Tenerife v menším středisku El Medáno (Granadilla), které je vzdálené 10 km od letiště TFS (Reina Sofia). Oblast je proslulá pořádáním národních a mezinárodních závodů ve windsurfingu. V okolí hotelu se nachází bary, restaurace a obchody. Turistické centrum zábavy a nočního života ostrova, Playa de las Américas, je vzdálené 20 km.

Vybavení hotelu El Medano

Moderní hotel El Medano, který na první pohled zaujme svou architekturou, je postaven přímo na pláži a „zakusuje“ se do vod Atlantiku. Budova čítající 5 pater má 4 prostorné terasy na slunění s lehátky a slunečníky, které jsou nad mořskou hladinou. Šum moře je neodmyslitelnou kulisou restaurace s výhledem na moře. Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, 1 bazén, směnárna, půjčovna aut, 2 výtahy. Ve společných prostorách je možnost Wi-Fi připojení k internetu (bez poplatku). 

Ubytování

Standardní pokoj: (16 m2): Standardní  dvoulůžkový pokoj je vybaven telefonem, trezorem (za poplatek) a TV se satelitním vysíláním. Součástí je koupelna s WC. Pokoj s výhledem na moře a balkónem je možný za příplatek.
Maximální kapacita – 3 osoby. 

Sport

kite, potápění, windsurfing, cyklistika, turistika, golf

Stravování

dle CK, polopenze, snídaně a večeře se podává v panoramatické restauraci s mezinárodní kuchyní. 

Pláž

Hotel El Medanao se nachází přímo na stejnojmenné pláži El Medáno a také poblíž nudistické pláže Playa de la Tejita. 

Aktuální popis od CK

PolohaNa jihovýchodním pobřeží ostrova, 10 km od letiště, v menším středisku El Medáno (Granadilla). UbytováníTento pětipatrový hotel na první pohled zaujme...

PolohaNa jihovýchodním pobřeží ostrova, 10 km od letiště, v menším středisku El Medáno (Granadilla). Vybavení objektuTento pětipatrový hotel na první pohled...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od