Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iberostar Grand Hotel el Mirador

Luxusní a elegantní hotel Iberostar Grand Hotel el Mirador je vybudován na ploše 22.000 m2. V několika až 4 patrových budovách je 120 pokojů a junior suite, vstupní hala s recepcí, dvě restaurace, dva bary, konferenční místnost (až pro 130 osob) s audiovizuální technikou, masáže apod. V hotelové zahradě jsou dva bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný) a jeden bazén pro děti (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasy s lehátky a slunečníky. Hotel se nachází na Tenerife v letovisku Costa Adeje.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Iberostar Grand Hotel el Mirador , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha Iberostar Grand Hotel el Mirador:

V jižní části ostrova Tenerife asi 5 km od Playa de las Américas, 24 km od letiště.

Vybavení Iberostar Grand Hotel el Mirador:

Luxusní a elegantní hotel Iberostar Grand Hotel el Mirador je vybudován na ploše 22.000 m2. V několika až 4 patrových budovách je 120 pokojů a junior suite, vstupní hala s recepcí, dvě restaurace, dva bary, konferenční místnost (až pro 130 osob) s audiovizuální technikou, masáže apod. V hotelové zahradě jsou dva bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný) a jeden bazén pro děti (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasy s lehátky a slunečníky.

Standardní pokoj (50 m2): Dvoulůžkový klimatizovaný pokoj má obývací část s telefonem, televizi se satelitními programy, připojení na internet, minibar, trezor, koupelnu se sprchovým koutem a s WC. Každý má balkon nebo terasu, všechny s výhledem na moře. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

V Iberostar Grand Hotel el Mirador je posilovna, stolní tenis, squash, hosté mohou využít služby půjčovny kol nebo široké nabídky vodních sportů na přilehlých plážích.

Obchody:

Přibližně 300 m od Iberostar Grand Hotel el Mirador jsou různé menší obchody a restaurace, 500 m od hotelu je luxusní nákupní centrum Del Duque.

Pláž u Iberostar Grand Hotel el Mirador:

Hotel má přímý vstup na přilehlou pláž se světlým pískem Playa del Duque.

Internetové stránky:

Iberostar Grand Hotel el Mirador

Aktuální popis od CK

PolohaV jižní části ostrova, 24 km od letiště, v letovisku Costa Adeje. Hotel akceptuje pouze hosty starší 16 let.Vybavení objektuLuxusní a elegantní hotel...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od