Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Isla Bonita/Abinque

Hotel  Isla Bonita/Abinque se nachází v oblasti Playa Faňabé, která je součástí letoviska Playa de las Americas. Centrum letoviska je vzdálené 2 km, písečná pláž se nachází 500 metrů od komplexu. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Isla Bonita/Abinque, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Isla Bonita/Abinque

Hotel  Isla Bonita/Abinque byl postaven v roce 1988 na Playa Faňabé, která je součástí turistické zóny Playa de las Americas. Vzdálenost z centra Palya de las Americas 2 km, od letiště - Tenerife sur - je cca 20 km, od hlavního města přibližně 78 km.

Vybavení hotelu Isla Bonita/Abinque

Moderní hotelový komplex tvořený dvěma hotely - Abinque a Isla Bonita s celkovou kapacitou 438 pokojů. Hotel nabízí služby recepce po celých 24 hodin, 4 bary (dva z nich s hudbou), restaurací, halu pro posezení, televizní místnost, malou samoobsluhou, cafébar, výtahy.

Vybavení pokojů 

Standardní pokoj : pohodlné pokoje (lze umístit až 2 přistýlky) mají samostatné koupelny s WC, telefonem, trezor (za poplatek), balkon, televizor (za poplatek).

Sport

2 bazény se sladkou vodou, brouzdaliště, dětské hřiště, hala na basketbal, volejbal, házenou a badminton, tenisový kurt. Hřiště na squash, biliár, stolní tenis, fitness centrum a sauna. O kulturní vyžití se stará skupina animátorů.

Stravování

Dle CK. Formou švédských stolů. Program ALL INCLUSIVE zahrnuje jídlo a nápoje (místní produkce po celý den).

Pláž

Písečná pláž je vzdálena asi 500 m.

Aktuální popis od CK

PolohaV jižní části ostrova, 22 km od letiště, v letovisku Costa Adeje.Vybavení objektuVe dvou pětipatrových budovách hotel nabízí celkem 437 pokojů. Hostům...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.