Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Marylanza

Dvoupatrové budovy, postavené v typickém kanárském stylu, nabízejí recepci, bar/kavárnu, bar u bazénu, restauraci, kadeřnictví, malý obchod, možnost Wi-Fi připojení na internet, internetový koutek, prádelnu, garáže, dětské hřiště. Na centrální sluneční terase jsou 2 velké bazény (400 a 350 m2 z toho jeden v zimních měsících vyhřívaný s mořskou vodou), dětský bazén a terasu na slunění. Přímo v komplexu najdete také Wellness centrum. Hotel se nachází na Tenerife v Playa de las Américas.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Marylanza, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Marylanza:

V jižní části ostrova Tenerife nedaleko Los Cristianos, 2 km od Costa Adeje, 22 km od letiště.

Vzdálenosti od golfových hřišť: přímo u hotelu Golf Las Américas, 17 km Abama Golf Club, 12 km Amarilla Golf, 60 km od Buenavista Golf, 87 km od Real Club de Golf de Tenerife, 8 km Golf Costa Adeje, 13 km Golf del Sur, 3 km od Los Palos Golf Center a 125 km od La Rosaleda.

Vybavení objektu Marylanza:

Komplex Marylanza byl otevřen v roce 2006. Dvoupatrové budovy, postavené v typickém kanárském stylu, nabízejí 217 apartmánů (z toho 4 jsou vybaveny pro tělesně postižené), recepci, bar/kavárnu, bar u bazénu, restauraci, kadeřnictví, malý obchod, možnost Wi-Fi připojení na internet, internetový koutek, prádelnu, garáže, dětské hřiště. Na centrální sluneční terase jsou 2 velké bazény (400 a 350 m2 z toho jeden v zimních měsících vyhřívaný s mořskou vodou), dětský bazén a terasu na slunění. Přímo v komplexu najdete také Wellness centrum, které je vybaveno studiem Pilates, fitness centrem a lázněmi. Lázně jsou rozděleny na 3 části a to na vodní zónu (parní lázně, jacuzzi, hydrotermální bazén), na zónu různých typů masáží a terapií a zónu vodních aktivit (aquaerobik, aquaspinning, vodní fyzioterapie).

Apartmán (60 m2): Klimatizovaný apartmán nabízí koupelnu, ložnici, plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj a terasu. Je vybaven televizí se satelitním vysíláním, telefonem a připojením na internet (za poplatek). Za příplatek možno zajistit výhled na golfové hřiště. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Komplex Marylanza přímo u osmnáctijamkového golfového hřiště Golf Las Américas je ideální základnou pro hráče golfu. Nabízí speciální ceny na všechny golfová hřiště. Kromě toho má k dispozici 2 kurty na squash, kulečník a nedaleko i možnost pronájmu tenisového kurtu.

Stravování:

Snídaně a večeře jsou podávány formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Obchody:

Nejbližší obchody a restaurace se nacházejí přibližně 300 m od komplexu Marylanza.

Pláž u Marylanza:

Necelých 800 m od komplexu najdete písečnou pláž Las Vistas.

Internetové stránky:

Marylanza

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.