Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Meliá Jardines del Teide

Hotel Meliá Jardines del Teide se nachází ve vyhlášeném středisku s luxusními hotely Costa Adeje. Hotel byl postaven v roce 2001 a nabízí ubytování ve 300 pokojích. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi, hotel nabízí služby miniklubu pro děti. Překrásná pláž se světlým pískem Playa del Duque se nachází 800 m od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Meliá Jardines del Teide, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Meliá Jardines del Teide

Hotel Meliá Jardines del Teide se nachází ve vyhlášeném středisku s luxusními hotely  Costa Adeje, od letiště TFS (Reina Sofia) je vzdálený 20 km.  V hotelu je obchod se sportovním zaměřením. Obchodní centrum Del Duque s luxusním zbožím se nachází u několika km dlouhé pobřežní promenády.

Vybavení hotelu

Hotel Meliá Jardines del Teide, který byl postaven v roce 2001, nabízí ubytování ve 300 pokojích (258 dvoulůžkových, 42 junior suitů), které jsou rozmístěny v několika vícepatrových budovách tvořící kaskádu. Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, restaurace, 3 bary (1 u bazénu), 4 konferenční sály (max. 450 osob), internetový koutek (za poplatek), prádelna (za poplatek), kadeřnictví. V prostorné zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (1 v zimních měsících vyhřívaný) a bazén pro děti, obklopeny jsou terasou na slunění s lehátky a slunečníky. Hotel nabízí služby mini klubu pro děti. U hotelu je možnost krytého parkování s omezenou kapacitou (za poplatek).

Ubytování

Standardní pokoj (38 m2): Klimatizovaný prostorný a útulně zařízený dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky je vybaven stylovým dřevěným nábytkem, TV se satelitním vysíláním, telefonem (za poplatek), trezorem (za poplatek) a malou ledničkou. Jeho součástí je koupelna (WC, vysoušeč vlasů) a terasa/balkón. Na pokoji je možnost Wi-Fi připojení k internetu (za poplatek). Standardní pokoj má výhled do hor a zahradu, za příplatek (uveden v ceníku) je možné rezervovat pokoj s výhledem na moře.
Maximální kapacita: 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti

Junior suite (45 m2): Junior suite je shodně vybaven jako standardní pokoj, navíc má ložnici a výhled na moře.
Maximální kapacita: 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti

Sport

V hotelu Meliá Jardines del Teide je k dispozici posilovna, 2 kurty na squah (na zálohu). Golfové hřiště Costa Adeje je vzdálené 5 km, dále můžete využít nabídku vodních sportů na pláži.

Stravování

dle CK, all inclusive zahrnující plnou penzi, lehké občerstvení během dne včetně místních alkoholických a nealkoholických nápojů.

Pláž

Překrásná pláž se světlým pískem Playa del Duque se nachází 800 m od hotelu Meliá Jardines del Teide. Na pláž jezdí 3x denně hotelový autobus, který je pro hotelové hosty zdarma.

Aktuální popis od CK

StřediskoPlaya del DulquePolohaModerní hotelový komplex hlavní budovy a vil je situován na kopci v terasovité zahradě s výhledem na střediska Playa de las...