Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Palia Don Pedro

Apartmány Palia Don Pedro leží na jihu ostrova Tenerifé, 15 km od letiště, v klidné zóně Costa del Silencio – Las Galletas. Na ploše 3,5 ha je v menších dvoupodlažních budovách umístěno celkem 128 studií a apartmánů. Komplex Palia Don Pedro byl rekonstruovaný v roce 2008.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Palia Don Pedro, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Palia Don Pedro

Apartmány Palia Don Pedro leží na jihu ostrova Tenerifé, 15 km od letiště, v klidné zóně Costa del Silencio – Las Galletas. V blízkosti hotelu je menší nákupní centrum a 1 km od hotelu centrum města s různými obchody, bary i restauracemi, větší nákupní možnosti jsou v 12 km vzdáleném letovisku Playa de las Américas. Přibližně 1,5 km od hotelu leží oblázková pláž Playa de Galletas.

Vybavení komplexu Palia Don Pedro

Na ploše 3,5 ha je v menších dvoupodlažních budovách umístěno celkem 128 studií a apartmánů. Komplex Palia Don Pedro rekonstruovaný v roce 2008 nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, bar, konferenční místnost (kapacita 120 osob), prádelnu, půjčovnu automobilů, možnost placeného připojení k internetu, služby lékaře. V hotelové zahradě je centrální bazén pro dospělé a oddělený bazén pro děti (oba v zimních měsících vyhřívané), terasa s lehátky a slunečníky. Tým animátorů připravuje program sportovních aktivit během dne, zábavné tematické večery, divadlo, tanec, soutěže, během školních prázdnin i Mini Club Pali (děti 4 – 12 let).

Ubytování

Studio (34 m2): Dvoulůžkové studio je vybaveno kuchyňským koutem s lednicí, telefonem, televizí se satelitním vysíláním, trezorem (k pronájmu), koupelnou s WC, balkonem nebo terasou.
Maximální obsazenost – 2 osoby.

Apartmán - 1 ložnice (45 m2): Jednoduše zařízený apartmán má oddělenou dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout se základním vybavením a ledničkou, telefon, televizi se satelitním vysíláním, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC a terasu nebo balkon.
Maximální obsazenost – 4 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.

Apartmán – 2 ložnice (62 m2): Tento typ apartmánu je vybaven shodně jako apartmán s 1 ložnicí, navíc má druhou samostatnou ložnici. Každý má balkon nebo terasu.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 3 děti.

Sport

Plážový volejbal, petanque, lukostřelba a střelba, stolní tenis, šipky, aerobik, vodní aerobik. Je možné využít i nedaleké potápěčské centrum a vodní sporty na pláži. Nejbližší golfové hřiště je vzdáleno 6 km od komplexu Palia Don Pedro.

Stravování

dle CK, Snídaně, obědy i večeře jsou poskytovány formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během celého dne.

Pláž

Přibližně 1,5 km od hotelu Palia Don Pedro leží oblázková pláž Playa de Galletas.

Aktuální popis od CK

PolohaNa jihu ostrova, 20 km od letiště, v klidné zóně Costa del Silencio.Vybavení objektuV menších dvoupodlažních budovách (na ploše 3,5 ha) hotel nabízí...

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.