Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Rural Costa Salada

Hotel Rural Costa Salada leží na severu ostrova Tenerife, 15 km od letiště v údolí Valle de Guerra. Komplex v podobě venkovské usedlosti a přilehlé zahrady zaujímá 240 000 m2, leží u skalnatého pobřeží a nabízí klid a bezprostřední kontakt s přírodou. Nejbližší pláž Playa de Bajamar se nachází přibližně 8 km od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Rural Costa Salada, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Rural Costa Salada

Hotel Rural Costa Salada leží na severu ostrova Tenerife, 15 km od letiště v údolí Valle de Guerra, 20 km vzdáleném od univerzitního městečka San Cristobal de La Laguna, které bylo dříve hlavním městem Tenerife  a dnes je 2. nejdůležitějším centrem ostrova, bylo pro své památky a budovy ze 17. – 19. století zapsáno na seznam UNESCO.  Nejbližší nákupní možnosti jsou v 20 km vzdáleném San Cristobal de La Laguna.

Vybavení hotelu Rural Costa Salada

Komplex v podobě venkovské usedlosti a přilehlé zahrady zaujímá 240 000 m2, leží u skalnatého pobřeží a nabízí klid a bezprostřední kontakt s přírodou. K dispozici je celkem 9 pokojů a 3 junior suity. V hlavní budově se nachází recepce, restaurace, salón, sauna, jacuzzi. Na sluneční terase je bazén (v zimních měsících vyhřívaný), lehátka a slunečníky. Přilehlá zahrada je rozčleněna do 3 zón, pěstují se zde typické kanárské a tenerifské květiny a největší plochu zaujímá část se stromy.

Ubytování

Standardní pokoj (17 m2): Dvoulůžkový pokoj je stylově vybaven restaurovaným dřevěným nábytkem. K vybavení patří televize se satelitními programy, telefon a minibar, koupelna s WC a vysoušeč vlasů (zdarma na vyžádání). Trezor (za poplatek) je k dispozici na recepci. Balkon má bočním výhledem na moře.
Maximální kapacita – 2 dospělé osoby.

Pokoj superior (příplatek dle CK, 20 m2): Je prostornější než standardní pokoj, má shodné vybavení a navíc přímý výhled na moře.
Maximální kapacita – 2 dospělé osoby a dítě.

Junior suite: (příplatek dle CK, 30 m2): Patří mezi nejprostornější a nejlépe vybavené pokoje komplexu s jedinečným výhledem na moře. K dispozici jsou župany a ručníky k bazénu.
Maximální kapacita – 2 dospělé osoby a dítě.

Sport

V přírodní jeskyni je prostor na stolní hry, okolí vhodné pro turistiku, výlety autem a lodí.

Stravování

V prosklené a prostorné hotelové restauraci s výhledem na moře se podává snídaně.

Pláž

Nejbližší pláž Playa de Bajamar se nachází přibližně 8 km od hotelu Rural Costa Salada.

Aktuální popis od CK

PolohaNa severu ostrova Tenerife, 76 km od jižního letiště, v údolí Valle de Guerra. Doporučujeme pronájem auta, nejlépe již po příletu na...

PolohaNa severu ostrova Tenerife, 76 km od jižního letiště, v údolí Valle de Guerra. Doporučujeme pronájem auta, nejlépe již po příletu na letišti.Vybavení...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.