Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sol Tenerife

Přibližně 150 m po plážové promenádě dojdete k menší tmavé pláži Playa Troya. Nákupní centrum je vzdáleno od Sol Tenerife pouhých 200 m. Hotel nabízí i konferenční sál, restauraci, bary, malý supermarket, masáže, společenskou místnost, televizní místnost, kadeřnictví, dětský klub, v zahradě 2 bazény se sladkou vodou pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén a sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hotel se nachází na Tenerife v Playa de las Américas.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sol Tenerife , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha Sol Tenerife:

Na jihu ostrova Tenerife v největším turistickém letovisku Playa de las Américas, 22 km od letiště, přímo u plážové promenády. Vhodný pro milovníky společenského a nočního života.

Vybavení Sol Tenerife:

Hotel Sol Tenerife je tvořen dvěma jedenáctipatrovými budovami, poskytuje klientům 522 pokojů, recepci, konferenční sál, restauraci, bary, malý supermarket, masáže, společenskou místnost, televizní místnost, kadeřnictví, dětský klub, v zahradě 2 bazény se sladkou vodou pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén a sluneční terasa s lehátky a slunečníky.

Standardní pokoj (24 m2): Jednoduše ale účelně zařízený dvoulůžkový pokoj má telefon s možností internetového připojení, televizi se satelitními programy, balkon, trezor, klimatizaci, minibar a koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Některé pokoje mají kuchyňský kout. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Sport:

Stolní tenis, posilovna, malé fotbalové hřiště, hřiště na volejbal, tenisový kurt, dětské hřiště.

Obchody:

Nákupní centrum je vzdáleno od Sol Tenerife pouhých 200 m.

Pláž u Sol Tenerife:

Přibližně 150 m po plážové promenádě dojdete k menší tmavé pláži Playa Troya.

Internetové stránky:

Sol Tenerife

Aktuální popis od CK

PolohaNa jihu ostrova, 19 km od letiště, přímo u plážové promenády největšího turistického letoviska Playa de las Américas. Vhodný pro milovníky...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od