Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tamaimo Tropical

V bezprostřední blízkosti hotelu Tamaimo Tropical je velké množství obchůdků i restaurací, 500 m od komplexu je větší obchodní centrum a další obchody najdete v centru Puerto Santiago. Přibližně 1 km od hotelu je překrásná tmavá pláž Playa de la Arena, necelé 2 km pak pláž Los Gigantes. Hotel se nachází na Tenerife v letovisku Puerto Santiago.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tamaimo Tropical, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha Tamaimo Tropical:

Na jihozápadním pobřeží ostrova Tenerife, 49 km od letiště.

Vybavení objektu Tamaimo Tropical:

V čtyřpatrové budově Tamaimo Tropical je vstupní hala s recepcí s nepřetržitým provozem a prostory upravené pro zdravotně postižené hosty. Hotel Tamaimo Tropical má celkem 372 studií a apartmánů, 7 výtahů, televizní místnost, možnost připojení na internet, restauraci, bar, kadeřnictví, malý obchod, místnost na hry, půjčovnu kol, prádelnu, službu lékaře a autopůjčovnu. Na sluneční terase jsou u baru 2 bazény pro dospělé, 2 dětské bazény, jacuzzi a slunečníky a lehátka. Pro děti i dospělé jsou připravovány denní a večerní animační programy s živou hudbou.

Studio (42 m2): Klimatizovaná dvoulůžková studia mají vybavený kuchyňský kout, obývací prostor, telefon, trezor, televizi se satelitními programy, koupelnu s WC a balkon. Maximální obsazenost - 2 osoby.

Apartmán (62 m2): Shodně vybaven jako studio, ale navíc má oddělenou dvoulůžkovou ložnici. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Minigolf, kulečník, stolní tenis, tenisový kurt, aerobic, lukostřelba.

Stravování:

Jídla jsou podávána v hotelové restauraci formou švédských stolů a program all inclusive je rozšířen i na Snack bar a Coffe bar. V případě zájmu je možné na vyžádání zajistit pobyt bez stravy.

Obchody:

V bezprostřední blízkosti hotelu Tamaimo Tropical je velké množství obchůdků i restaurací, 500 m od komplexu je větší obchodní centrum a další obchody najdete v centru Puerto Santiago.

Pláž u Tamaimo Tropical:

Přibližně 1 km od hotelu je překrásná tmavá pláž Playa de la Arena, necelé 2 km pak pláž Los Gigantes.

Internetové stránky:

Tamaimo Tropical

Aktuální popis od CK

PolohaV jihozápadní části ostrova, 45 km od letiště, v letovisku Puerto Santiago.Vybavení objektuVe dvou čtyřpatrových budovách hotel nabízí celkem 372...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.