Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Téma: Ubytování na 2 měsíce

Reagovat
Adéla Blablová
0 0
11. 11. 2017
Zdravím.
S přítelem bychom chtěli vyrazit alespon na 2 měsíce (listopad-prosinec) na ostrov Gran Canaria nebo jižní část Tenerife. Věděl by někdo o nějakém ubytovaní? A jaké by byly nejlacinější letenky nejlépe z Brna ale i z Vídně nebo Prahy ? Šel by i přímý let?
Díky za jakékoliv rady a informace, je to náš sen se tam podívat a ohřát se v těchto našich zimních měsících:-)

Odpovědi (1)

Jana
0 0
26. 11. 2017
Zdravím,
my jsme letos byli na Fuerteventura, přímý let z Vídně (FlyNiki nebo Eurowings). Myslím, že 2 měsíce jsou dost dlouhá doba na to, strávit je na jednom ostrově. Před 2lety jsme byli na Tenerife, ubytovali jsme se v Golf del Surf, kousek od letiště. V samostném místě nebylo nic moc zajímavého, ale bylo to strategické místo pro výlety do míst celého ostrova. Za týden jsme mělí celý ostrov projetý. Fuerteventura je ostrov na přírodu slabší, ale o to víc mysterióznější. Během týdne jsme projeli nejzásadnější místa (listopad 2017), užili si moře i měsíční krajinu. Bydleli jsme opět na strategiském místě, uprostřed ostrova, kousek od letiště - Caleta de Fuste. Lanzarote a Gran Canaria jsou turistická centra a malé ostrovy, po pár dnech tam podle mě není co k vidění.
Nicméně k ohřátí v zimě v ČR jakékoliv Kanárské ostrovy maximálně doporučuji, je to tam celkově super! Ubytování nejlépe přes booking.com, konkrétní dobré ubytování za přijatelnou cenu mohu doporučit mailem.

Reagovat na diskuzi