Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Playa de los Pocillos

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Playa de los Pocillos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Playa de los Pocillos

Playa de los Pocillos, ležící na východním pobřeží ostrova Lanzarote, je příjemnou alternativou ke svému sousedovi, rušnému středisku Puerto del Carmen. Díky své poklidné a ničím nerušené atmosféře láká každoročně bezpočet rodin s malými dětmi, které tu mohou zažít veselá prázdninová dobrodružství, aniž by je obtěžoval hlasitý noční život nebo neprostupné davy turistů. Toto letovisko je jedním z nejnovějších a nejmodernějších na ostrově. Největší rozvoj zažilo v devadesátých letech, a dodnes tu proto probíhají finální úpravy a stavební práce. Ani ty však nenarušují pohodovou atmosféru městečka.

Pláže u Playa de los Pocillos

Místní pláž je velmi dlouhá a široká, a tak si na ní každý najde to své pohodlné místečko. Děti si mohou hrát u břehu, stavět pískové hrady a zkoušet svá první plavecká tempa v průzračně čisté a příjemně teplé vodě. Ani dospělí se nemusí omezovat jen na lenošení v horkém písku; mohou si vyzkoušet některý z nabízených vodních sportů, například plachtění nebo surfování.

Playa de los Pocillos - turistická vybavenost a aktivity

Obchody v Playa de los Pocillos svou nabídkou bohatě uspokojí každého zájemce o suvenýry, dárkové předměty, čerstvé potraviny a mnohé další. Všechny nesou označení duty-free, a nakupování v nich je tedy cenově velmi výhodné. Pokud požadujete větší výběr zboží a živější obchodní cvrkot, můžete se vypravit do blízkého Puerto del Carmen nebo do bývalého hlavního města Teguise, kde se každou sobotu konají okázalé trhy se stovkami stánků. Hlad a chuť na něco dobrého a osvěžujícího zaženete v místních kavárnách, barech a restauracích, na jejichž jídelních lístcích je snad vše, po čem jen může duše pravého gurmána zatoužit: tradiční španělské tapas, rybí speciality, dary moře i klasická mezinárodní jídla. Restaurace a bary mají obvykle otevřeno až do pozdních nočních hodin. O klidný spánek svých ratolestí se však nemusíte bát. Za bujarým nočním veselím vyrážejí místní obyvatelé a turisté spíše do blízkého Puerto del Carmen, kam je možné dojít i pěšky, a to po palmové promenádě spojující letoviska Matagorda, Playa de los Pocillos a zmíněné Puerto del Carmen.

Výlety v okolí Playa de los Pocillos

Ostrov Lanzarote je proslulý především svou překrásnou přírodou. Národní park Timanfaya uchvátí každého, kdo má kromě koupání a opalování rád také procházky a prozkoumávání vnitrozemí. Důkazy sopečného původu ostrova jsou k vidění na každém kroku. Vulkanické krátery, kdysi aktivní sopky a vulkanické jeskyně (např. Los Verdes s podzemním jezerem) vytvářejí dokonalou iluzi téměř měsíční krajiny. Vyzkoušet můžete posezení ve stylové restauraci El Diabolo, ve které vám unikátní metodou – grilováním na žhavém vzduchu ze samého nitra země – připraví ta nejlahodnější jídla. Děti se mohou dosytosti vyřádit v parku Rancho Texas, kde se naučí rýžovat zlato, jezdit na koních nebo řídit motokáry.

Více tipů na výlety najdete na stránce Lanzarote - Atrakce, Památky a muzea nebo Přírodní zajímavosti.

Tipy na hotel v letovisku Playa de los Pocillos

Riu Olivina Coral

Na východním pobřeží Lanzarote, 8 km od letiště,  v letovisku Los Pocillos.

1.

Los Jameos Playa

Na východním pobřeží Lanzarote v letovisku Los Pocillos, 5 km od letiště.

2.

Club Hotel Riu Paraiso Lanzarote Resort od 23 200 Kč se všemi poplatky

Na východním pobřeží Lanzarote v letovisku Los Pocillos, 8 km od letiště.

3.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---