Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aparthotel Castillo de Elba

Pěkný hotel Aparthotel Castillo de Elba  se nachází v klidnější části ostrova Fuerteventura v letovisku Costa Antigua. Pěkná písečná pláž Playa del Castillo je vzdálena od hotelu cca 2 km, známé písečné duny Dunas de Corralejo se nacházejí na severu ostrova, asi 34 km od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aparthotel Castillo de Elba , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Aparthotelu Castillo de Elba

Pěkný hotel Aparthotel Castillo de Elba  se nachází v klidnější části ostrova Fuerteventura, asi 2 km od městečka El Castillo a pouhých 6 km od letiště. Přímo v hotelu se nachází menší minimarket, centrum letoviska El Castillo je vzdáleno 2 km.

Pláž u Aparthotelu Castillo de Elba

Pěkná písečná pláž Playa del Castillo je vzdálena od hotelu cca 2 km, známé písečné duny Dunas de Corralejo se nacházejí na severu ostrova, asi 34 km od hotelu.

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace, bary, minimarket, půjčovna aut. V hotelové zahradě se nacházejí 2 bazény, z toho jeden dětský, a terasa na slunění s lehátky.

Vybavení pokojů v Aparthotelu Castillo de Elba

K dispozici jsou dva typy pokojů

apartmány pro 2-4 osoby s obývacím pokojem s kuchyňkou a jednou ložnicí

nebo

studia pro 2 osoby - 1 místnost s kuchyňkou. Všechny pokoje jsou vybaveny TV-SAT, telefonem, trezorem (za poplatek), plně vybavenou kuchyňskou linkou, koupelnou s WC a balkonem nebo terasou.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.