Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elba Castillo Antigua

Celý komplex Elba Castillo Antigua složený ze tří bloků má celkem 330 apartmánů a 26 studií. Nabízí služby recepce, 2 restaurace, několik barů, obchod, dětský klub i nepřetržité služby lékaře. Na centrální sluneční terase je jeden velký bazén a menší bazén pro děti. Komplex se nachází na Fuerteventura v Caleta de Fuste.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Elba Castillo Antigua, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Elba Castillo Antigua:

V severovýchodní části ostrova Fuerteventura, v letovisku Caleta de Fuste, 7 km od letiště.

Vybavení hotelu Elba Castillo Antigua:

Celý komplex Elba Castillo Antigua složený ze tří bloků má celkem 330 apartmánů a 26 studií. Nabízí služby recepce, 2 restaurace, několik barů, obchod, dětský klub i nepřetržité služby lékaře. Na centrální sluneční terase je jeden velký bazén a menší bazén pro děti.

Studio: V obytné části je dvoulůžková ložnice spojená s kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba). Do vybavení dále patří trezor, telefon, televize se satelitními programy, koupelna s WC a balkon nebo terasa. Studio s výhledem na moře je za příplatek (uveden v ceníku). Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Apartmán: Je vybaven obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem s lednicí, ložnicí a koupelnou a balkonem či terasou. V každém apartmánu je telefon, televize a trezor. Apartmán s výhledem na moře je za příplatek (uveden v ceníku). Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Kurt na squash, potápěčská a surfařská škola, možnost zajištění golfového kurzu 3 km od hotelu (hotel poskytuje na kurz bezplatnou dopravu).

Obchody:

Větší obchodní centrum najdete přibližně 500 m od komplexu Elba Castillo Antigua v centru městečka Caleta de Fuste.

Pláž u Elba Castillo Antigua:

Krásná pláž Playa de Castillo se světlým pískem a s možností vodních sportů se nachází 500 m od hotelového komplexu.

Internetové stránky:

Elba castillo antigua

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.