Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sheraton Fuerteventura Beach

Tento luxusní pětipatrový hotel Sheraton Fuerteventura Beach byl otevřen v roce 2006 na Fuerteventura v Caleta de Fuste. Svým hostům nabízí 266 pokojů, vstupní halu s recepcí, bar, čtyři restaurace a tři bary, obchod se suvenýry, kadeřnictví, salon krásy, krytý bazén, saunu a parkoviště. V zahradě je soustava několika propojených bazénů (z toho dva vyhřívané), dětské brouzdaliště, bar u bazénu, lehátka a slunečníky. Pro celkovou relaxaci je možné využít nabídku Hesperides Thalasso & Spa.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sheraton Fuerteventura Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha Sheraton Fuerteventura Beach:

Na východním pobřeží ostrova Fuerteventura, 8 km od letiště a15 km od hlavního města Puerto del Rosario, přímo u světlé písečné pláže, v blízkosti golfového hřiště.

Vzdálenosti od golfových hřišť: 2,5 km Fuerteventura Golf Club, 54 km Las Playitas Golf, 3 km Golf Club Salinas de Antigua, 74 km Academia de Golf La Pared a Jandía Golf Club přibližně 90 km.

Vybavení hotelu Sheraton Fuerteventura Beach:

Tento luxusní pětipatrový hotel Sheraton Fuerteventura Beach byl otevřen v roce 2006. Svým hostům nabízí 266 pokojů, vstupní halu s recepcí, bar, čtyři restaurace a tři bary, obchod se suvenýry, kadeřnictví, salon krásy, krytý bazén, saunu a parkoviště. V zahradě je soustava několika propojených bazénů (z toho dva vyhřívané), dětské brouzdaliště, bar u bazénu, lehátka a slunečníky. Pro celkovou relaxaci je možné využít nabídku Hesperides Thalasso & Spa.

Standardní pokoj (50,49 m2): Luxusně zařízený dvoulůžkový pokoj je klimatizován. V základním vybavení má telefon, možnost internetového připojení, televizi se satelitními programy, trezor, vybavenou koupelnu (vana i prosklený sprchový kout) s WC, privátní balkon s výhledem na moře. Maximální obsazenost - 3 osoby.

Junior suite (71 m2): Vybavení je shodné jako u standardního pokoje, ale s větším důrazem na vybavení pro rodiny s dětmi. V koupelně je jacuzzi a prosklený sprchový kout, terasa má výhled na moře. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Tenisový kurt, kulečník, posilovna, v těsné blízkosti osmnáctijamkové golfové hřiště (snížené green fee).

Obchody:

Nejbližší možnost nakoupit je v moderním centru v těsné blízkosti hotelu.

Pláž u Sheraton Fuerteventura Beach:

Přímo u hotelu Sheraton Fuerteventura Beach se nachází uměle vytvořená pláž s jemným světlým pískem a pozvolným vstupem do moře. Větší pláž je vzdálená asi 2 km, ve středisku El Castillo.

Internetové stránky:

Sheraton Fuerteventura Beach

Aktuální popis od CK

PolohaNa východním pobřeží ostrova, 9 km od letiště, v oblasti Caleta de Fuste.Vybavení objektuTento luxusní pětipatrový hotel nabízí 266 pokojů. Hostům je k...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.