Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

XQ El Palacete

Dvoupatrový hotel XQ El Palacetes 54 pokoji leží na jihu ostrova Fuerteventura v centru letoviska Morro Jable. Hotel XQ El Palacete je situován přímo nad několik set metrů dlouhou písečnou pláží s jemným světlým pískem Playa de Morro Jable.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili XQ El Palacete, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu XQ El Palacete

Hotel XQ El Palacete leží na jihu ostrova Fuerteventura, 90 km od letiště, v centru letoviska Morro Jable. V letovisku Morro Jable vzdáleném přibližně 200 m od hotelu naleznete restaurace, bary, obchody.

Vybavení hotelu XQ El Palacete

Dvoupatrová budova s 54 pokoji nabízí svým hostům recepci, výtah, restauraci, bary, prádelnu, parkoviště, bazén (v zimních měsících vyhřívaný) s výhledem na oceán a dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky.

Ubytování

Standardní pokoj (uveden v ceníku – 28 m2): Prostorný klimatizovaný dvoulůžkový pokoj nabízí telefon, televizi se satelitními programy, rádio, minibar, trezor, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu s výhledem na moře.Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport

V blízkosti hotelu XQ El Palacete možnost pronájmu tenisového kurtu, kurtu na squash, kol. Na pláži široká nabídka vodních sportů.

Stravování

dle CK, Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci.

Pláž

Hotel XQ El Palacete je situován přímo nad několik set metrů dlouhou písečnou pláží s jemným světlým pískem Playa de Morro Jable.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.