Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Artemisa

Komplex je určen výhradně gayům starším 18 let. Leží v jižní části ostrova, cca 30 km od letiště, v centru letoviska Playa del Inglés. V zahradě je bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, masáže (za poplatek).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Artemisa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Artemisa

V jižní části ostrova, cca 30 km od letiště, v centru letoviska Playa del Inglés. Komplex je určen výhradně gayům starším 18 let.

Vybavení objektu

Komplex Artemisa se skládá celkem z 28 bungalovů. Nabízí recepci, možnost Wi-Fi připojení k internetu k prostorách recepce, snack bar. V zahradě je bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, masáže (za poplatek).

Ubytování v hotelu Artemisa

Bungalov - 1 ložnice: Klimatizovaný bungalov má dvoulůžkovou ložnici oddělenou od obývací části dveřmi. V obývacím pokoji je integrovaný kuchyňský kout s ledničkou, rozkládací pohovka, televize se satelitními programy, trezor, koupelna s WC, terasa.Maximální obsazenost - 3 osoby (starší 18 let).

Stravování

Dle ck: bez stravy. Za příplatek je možné si objednat snídaně.

Sport

Tenis.

Obchody

Nákupního centrum Yumbo Avenue Tirajana, s restauracemi a bary pro homosexuály je vzdáleno cca 300 m. 

Pláž

Vstup na největší písečnou pláž ostrova Playa del Inglés se světlým pískem je z plážové promenády, cca 1,3 km od komplexu Artemisa.

Internetové stránky

www.gayartemisa.com

Aktuální popis od CK

PolohaV jižní části ostrova, cca 30 km od letiště, v centru letoviska Playa del Inglés.Komplex je určen výhradně gayům starším 18 let.Vybavení objektuKomplex...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.