Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

BRONCEMAR apartmány

Apartmány Broncemar leží v jižní části ostrova Gran Canaria, 30 km od letiště, v turistickém letovisku Playa del Inglés. Malý obchod je přímo v komplexu Broncemar, větší obchody, restaurace a bary jsou v těsné blízkosti komplexu, v nákupním centru Plaza de Maspalomas (200 m) nebo v obchodních centrech Metro a Kasbach (500 m). Pláž se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře Playa del Inglés je přibližně 400 m od apartmánů Broncemar.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili BRONCEMAR apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Broncemar

Apartmány Broncemar leží v jižní části ostrova Gran Canaria, 30 km od letiště, v turistickém letovisku Playa del Inglés.

Vybavení objektu Broncemar:

Komplex apartmánů Broncemar má celkem 194 apartmánů rozmístěných do 5 podlaží. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a výtahy, možnost Wi-Fi připojení k internetu (za poplatek), 2 restaurace, kavárna, bary, malý obchod, TV koutek, internetový koutek. V zahradě je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný) s jacuzzi, dětský bazén, sluneční terasa, lehátka a slunečníky, bar u bazénu a dětské hřiště.

Apartmán – 1 ložnice (50 m2): Apartmán má dvoulůžkovou ložnici oddělenou dveřmi, obývací část s integrovaným plně vybaveným  kuchyňským koutem (sporák, lednička s mrazákem) a pohovku (176 × 75 cm, v případě ubytování 3. dospělé osoby  nebo 2. dítěte je dodána přistýlka), trezor (k pronájmu), telefon, televizi se satelitními programy, koupelnu s WC. Recepce prodává karty na Wi-Fi připojení k internetu. Každý má balkon nebo terasu.  Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Apartmán – 2 ložnice (50 m2): Apartmán má dvě dvoulůžkové ložnice oddělené dveřmi, v obývacím pokoji pohovku (176 × 75 cm), ostatní vybavení je shodné jako u apartmánu s jednou ložnicí. Každý má balkon nebo terasu. Maximální obsazenost – 4 dospělé osoby a 1 dítě.

Sport:

Na pláži je nabídka vodních sportů, 5 minut pěší chůze od komplexu minigolf, golfové hřiště Maspalomas Golf je vzdálené přibližně 1,5 km.

Stravování:

Dle ck, apartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření. Je možné dokoupit si polopenzi nebo program all inclusive. Jídla jsou podávána v restauraci formou bufetu. V hotelu je taktéž restaurace á la carte.

Obchody v okolí

Malý obchod je přímo v komplexu Broncemar, větší obchody, restaurace a bary jsou v těsné blízkosti komplexu, v nákupním centru Plaza de Maspalomas (200 m) nebo v obchodních centrech Metro a Kasbach (500 m).

Pláž:

Pláž se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře Playa del Inglés je přibližně 400 m od apartmánů.

Internetové stránky

Apartmány Broncemar

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.