Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dunas Suite & Villas Resort

Hotel Dunas Suite & Villas Resort se nachází v jižní části ostrova Gran Canaria, 35 km od letiště v rekreační oblasti Maspalomas. Hotel Dunas Suite & Villas Resor byl v roce 1996 postavený do stylu bungalovů, ve kterých je 192 suit a 34 senior suite, rozmístěných v subtropické zahradě o rozloze 75 000 m2. Jedná se o ubytování rodinného typu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dunas Suite & Villas Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Dunas Suite & Villas Resort

Hotel Dunas Suite & Villas Resort se nachází v jižní části ostrova Gran Canaria, 35 km od letiště v rekreační oblasti Maspalomas.  Nákupní centrum Oasis Maspalomas je vzdálené 800 m, malý obchod se nachází přímo v hotelu.

Vybavení hotelu

Hotel Dunas Suite & Villas Resor byl v roce 1996 postavený do stylu bungalovů, ve kterých je 192 suit a 34 senior suite, rozmístěných v subtropické zahradě o rozloze 75 000 m2. Jedná se u ubytování rodinného typu. V centrální budově je recepce, zóna s možností Wi-Fi připojení k internetu, internetový koutek (za poplatek), restaurace, televizní místnost, mini-klub, hlídání dětí (na objednání za poplatek), obchod, služby lékaře, sauna, masáže (za poplatek). V zahradě jsou rozmístěny 3 bazény pro dospělé (2 v zimních měsících vyhřívané), 3 bazény pro děti, sluneční terasa, lehátka a slunečníky, bar u bazénu, dětské hřiště. Několikrát v týdnu je sportovní a zábavný, denní i večerní program pro děti i dospělé, mini-disco, 2x týdně profesionální show. Hosté mohou využít také všech služeb sousedícího resortu Dunas Bungalows Maspalomas.

Ubytování

Suite (46 m2): Klimatizovaný suite má oddělenou dvoulůžkovou ložnici a prostornou obývací části. Do vybavení patří televize se satelitními programy, trezor (k pronájmu), minibar (na vyžádání) a koupelna s WC, vanou a vysoušečem vlasů, terasa.
Maximální kapacita – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Senior suite (od 58 m2): Je shodně vybaven jako suite, navíc má k dispozici druhou oddělenou ložnici. Některé senior suity mají 2 koupelny se sprchou a vanou. Maximální kapacita – 4 dospělé osoby a dítě nebo 3 dospělé osoby a 2 děti, minimální kapacita - 3 dospělé osoby. 

Stravování

dle CK, Polopenze formovou bufetu s možností příplatku all inclusive. Tematické večeře se pořádají 3x týdně.

Sport

V hotelu Dunas Suite & Villas Resort je zdarma posilovna a stolní tenis, za poplatek tenisový kurt, kulečník, stolní fotbal, na pláži nabídka vodních sportů. Golfové hřiště Golf de Maspalomas je vzdáleno přibližně 600 m od hotelu.

Pláž

Pláž Maspalomas se světlým jemným pískem je vzdálená přibližně 800 m od komplexu Dunas Suite & Villas Resort.

Aktuální popis od CK

PolohaV jižní části ostrova, 35 km od letiště, v rekreační oblasti Maspalomas.Vybavení objektuStarší hotelový komplex nabízí 192 suite, 34 senior suite a 66...

StřediskoMelonerasPolohaHotelový komplex se nachází v zahradě v hotelové čtvrti, cca 800 m od centra střediska a cca 35 km od letiště; autobusová zastávka...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od