Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

IFA Buenaventura

Osmipatrový hotel IFA Buenaventura s celkem 664 pokoji se nachází poblíž centra střediska Playa del Inglés v jižní části ostrova Gran Canaria. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi, během prázdnin je zajištěn mini klub pro děti. Hotel pořádá animační programy pro děti i dospělé. Na 900 metrů vzdálenou pláž Playa del Inglés hotel IFA Buenaventura zajišťuje zdarma dopravu několikrát denně.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili IFA Buenaventura, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu IFA Buenaventura

Hotel Ifa Buenaventura se nachází poblíž centra střediska Playa del Inglés, 35 km od letiště v jižní části ostrova Gran Canaria. V hotelu jsou malé obchůdky, větší obchodní centrum, bary a restaurace jsou vzdálené 300 m od hotelu IFA Buenaventura.

Vybavení hotelu

Hotel IFA Buenaventura disponuje celkem 664 pokoji, které jsou rozmístěny v 8 patrové budově s výtahy. Ve vyšších patrech jsou pokoje s výhledem na moře, v přízemí poblíž recepce jsou pokoje pro handicapované klienty (5 pokojů), kterým je uzpůsoben celý areál včetně vstupu do bazénu pomocí speciální sedačky. Součástí je vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, 3 bary (2 u bazénu), pivnice, společenský sál, směnárna, půjčovna kol, kadeřnictví, internetový koutek. V hotelové zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (v zimních měsících vyhřívané) a 1 pro děti, jacuzzi, terasa na slunění s lehátky a slunečníky, za poplatek je možné zapůjčení ručníků k bazénu. Během prázdnin je zajištěn mini klub pro děti. Hotel pořádá animační programy pro děti a dospělé během dne i večera. Wi-Fi připojení k internetu je možné za poplatek.

Ubytování

Standardní pokoj (42 m2): Standardní pokoj je prostorný a stylově zařízený. Vybavený je TV se satelitním vysíláním (za poplatek), trezorem (za poplatek) a telefonem. Jeho součástí je koupelna (WC, vana/sprcha, vysoušeč vlasů), terasa/balkón. Dle polohy pokoje je možný výhled do zahrady nebo na bazén. Pokoje s výhledem na moře, které se nacházejí v 6. - 8. patře, je možné rezervovat za poplatek (uvedeno v ceníku).
Maximální kapacita: 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti

Sport

V areálu hotelu iFA Buenaventura je k dispozici multifunkční hřiště, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis (zdarma) a šipky, kulečník, 3 tenisové kurty s umělým povrchem a úpravou s křemičitým pískem (za poplatek).

Stravování

dle CK, all inclusive zahrnující plnou penzi, lehké občerstvení během dne, místní alkoholické a nealkoholických nápoje.

Pláž

Dlouhá pláž Playa del Inglés se světlým pískem je vzdálena 900 m od hotelu IFA Buenaventura. Hotel zajišťuje několikrát denně dopravu na pláž (zdarma). 

Aktuální popis od CK

PolohaV jižní části ostrova, 30 km od letiště, v blízkosti centra Playa del Inglés.Vybavení objektuZrenovovaný hotel (2019) nabízí celkem 724 pokojů (některé...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od