Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ifa Continental Hotel

 V zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden z nich v zimním období vyhřívaný), dětský bazén a 3 jacuzzi, bar u bazénu a dětské hřiště. Za poplatek je možné objednat masáže, kosmetické ošetření nebo saunu. Tým animátorů Ifa Continental Hotel připravuje pro děti i dospělé celodenní sportovní i zábavné programy, 6x týdně večerní program. Hotel najdete na ostrově Gran Canaria v letovisku Playa del Ingles.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ifa Continental Hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha Ifa Continental Hotel:

V jižní části ostrova Gran Canaria, 10 minut pěší chůze od centra letoviska Playa del Inglés, 28 km od letiště.

Vybavení Ifa Continental Hotel:

V jedné sedmipatrové budově je celkem 410 prostorných pokojů, 3 výtahy, vstupní hala s recepcí, lobby bar, restaurace a bary, butiky, květinářství, kadeřnictví, 6 internetových koutků, konferenční sál, herna, dětský klub (děti 2 - 8 let). V zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden z nich v zimním období vyhřívaný), dětský bazén a 3 jacuzzi, bar u bazénu a dětské hřiště. Za poplatek je možné objednat masáže, kosmetické ošetření nebo saunu. Tým animátorů Ifa Continental Hotel připravuje pro děti i dospělé celodenní sportovní i zábavné programy, 6x týdně večerní program.

Standardní pokoj (32 m2): Dvoulůžkový pokoj je vybaven koupelnou s WC, telefonem, trezorem, televizí (hudební kanál v nabídce) a balkonem. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Jednolůžkový pokoj (17 m2): Tento typ pokoje je menší, základní vybavení je shodné s dvoulůžkovým pokojem. Je zde jen jedno standardní lůžko a pokoj může být dle výběru s balkonem nebo bez něho (informace v CK).

Sport:

Možnost hry basketbalu, fotbalu, stolního tenisu a kulečníku. Vedle hotelu najdete agenturu Happy Biking, která pořádá výlety na horských kolech pro jednotlivce i skupiny, pro začátečníky i pokročilé.

Stravování:

Snídaně a večeře jsou podávány formou bohatých bufetů, 1x týdně hotel pořádá tématický bufet a 1x týdně gala večeři. V průběhu letní sezony nabízí hotel možnost stravování all inclusive. Kuchyně hotelu byla oceněna asociací kuchařů Mojo Picón.

Obchody:

V těsné blízkosti hotelu Ifa Continental Hotel najdete řadu obchodů a restaurací, velká obchodní centra jsou vzdálena 10 minut od hotelu.

Pláž u Ifa Continental Hotel:

Přibližně 300 m od hotelu začíná známá písečná pláž Playa del Inglés.

Internetové stránky:

Ifa Continental Hotel

Aktuální popis od CK

PolohaV jižní části ostrova, 28 km od letiště, na kraji letoviska Playa del Inglés.Vybavení objektuHotel byl rekonstruován v roce 2018. V jedné sedmipatrové...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.