Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Labranda Riviera Marina

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, restaurace, 2 bary, mini klub (děti 4- 12 let), sauna,  masáže, placené parkoviště. V zahradě se nachází 2 bazény pro dospělé  (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasa s  lehátky a slunečníky, jacuzzi, dětské hřiště.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Labranda Riviera Marina, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Labranda Riviera Marina

Na jihozápadním pobřeží ostrova, 46 km od letiště, v turistické oblasti Playa del Cura.

Vybavení objektu

Hotel Labranda Riviera Marina nabízí celkem 125 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, restaurace, 2 bary, mini klub (děti 4- 12 let), sauna, masáže, placené parkoviště. V zahradě se nachází 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, jacuzzi, dětské hřiště. Hotel připravuje animační program pro dětí i dospělé.

Junior Suite s výhledem na moře

Základní vybavení je stejné jako ve dvoulůžkovém pokoji. Ložnice je oddělena od obývací části s integrovaným kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba, lednička, kávovar, rychlovarná konvice).  Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Dle ck: Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne (od 7.30 do 23.00 hod.).

Sport

V hotelu Labranda Riviera Marina je posilovna, kulečník, stolní tenis a hřiště na volejbal.

Obchody

Přibližně 150 m od hotelu jsou různé obchůdky, restaurace a supermarket. Větší obchodní centrum s množstvím obchodů, restaurací a barů v cca 4 km vzdáleném městečku Puerto Rico.

Pláž u hotelu Labranda Riviera Marina

Hotel má přímý vstup na pláž Playa del Cura. Pláž Amadores se světlým pískem je vzdálena asi 1,5 km od hotelu.

Internetové stránky

www.labranda-hotels.com

Aktuální popis od CK

PolohaNa jihozápadním pobřeží ostrova, 46 km od letiště, v turistické oblasti Playa del Cura.Vybavení objektuHotel nabízí celkem 125 pokojů. Hostům je k...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.