Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso

Luxusní hotel Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso byl otevřen v roce 2004. K dispozici je 5 barů, 4 restaurace, internetová kavárna, společenský sál, obchody, 2 konferenční sály a rozsáhlá zahrada se 4 bazény (3 v zimních měsících vyhřívané), jacuzzi a terasou na slunění s lehátky a slunečníky. Pro děti je k dispozici dětské hřiště a klub. Hotel leží na ostrově Gran Canaria v letovisku Meloneras.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso:

V nejjižnější části ostrova Gran Canaria v klidné rekreační oblasti Meloneras, 40 km od letiště.

Vzdálenosti od golfových hřišť: 900 m od hotelu Lopesan Meloneras Golf, 60 km Real Club de Golf de Las Palmas, 50 km El Cortijo Club del Campo, 50 km Oasis Golf, 4 km Campo de Golf de Maspalomas, 7 km Salobre Golf & Resort, 16 km Anfi Tauro Golf, 62 km Las Palmeras Golf Sport Urban Resort

Vybavení Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso:

Luxusní hotel Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso byl otevřen v roce 2004. V jedné šestipatrové budově je celkem 561 pokojů, 10 výtahů, impozantní vstupní hala s recepcí inspirovaná architekturou jednoho z nejstarších kostelů na ostrově. Také ostatní části objektu jsou postaveny v duchu tradiční ostrovní architektury. K dispozici je 5 barů, 4 restaurace, internetová kavárna, společenský sál, obchody, 2 konferenční sály a rozsáhlá zahrada se 4 bazény (3 v zimních měsících vyhřívané), jacuzzi a terasou na slunění s lehátky a slunečníky. Pro děti je k dispozici dětské hřiště a klub.

Standardní pokoj (43 m2): Moderní a prostorný dvoulůžkový pokoj je vybavený koupelnou s WC, vanou, oddělenou sprchou a vysoušečem vlasů. Pokoj je klimatizovaný, k dispozici je telefon, trezor, minibar, oddělená šatna, psací stůl, televize se satelitními programy a balkon. Standardní pokoj má výhled do zahrady, za příplatek (uveden v ceníku) je možno zajistit pokoj s výhledem na bazén/moře. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Junior suite (80 m²): Je prostornější a luxusněji vybavený než standardní pokoj, s DVD přehrávačem a přístupem na internet, má výhled do zahrady. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Senior suite (96 m²): Stejné luxusní vybavení jako junior suite, ale výhled je na bazén/moře. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

V hotelu Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso je k dispozici posilovna, kulečník a tenisový kurt. Pro golfisty nabízí hotel slevu na nedalekém golfovém hřišti v Maspalomas.

Obchody:

Jen 400 m od Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso se nachází řada obchodů, restaurací a barů, nedaleko je i nákupní centrum Varadero.

Pláž u Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso:

Jen 300 m od hotelu leží pláž Meloneras s drobnými oblázky, 800 m od hotelu začíná světlá pláž s jemným pískem Maspalomas a dále pokračují známé duny Dunas de Maspalomas.

Internetové stránky:

Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso

Aktuální popis od CK

PolohaV jižní části ostrova, 37 km od letiště, v klidnější části turistického letoviska Meloneras.Vybavení objektuLuxusní hotel postavený v duchu tradiční...

StřediskoMelonerasPolohaLuxusní hotelový komplex ve stylu kanárského města leží v rozlehlém zahradním areálu v blízkosti pláže a proslulých dun Maspalomas,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.