Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Palm Beach

V překrásné rozlehlé tropické zahradě u Palm Beach se nachází bazén se slanou i se sladkou vodou (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky i slunečníky a dětské brouzdaliště. Centrum Wellness & Spa nabízí klientům relaxační programy (sauna, bublinková koupel, kosmetický salon, relaxační zóna s lehátky na přírodním písku, léčebné kúry, atd.). Hotel najdete na ostrově Gran Canaria v letovisku Maspalomas.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Palm Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha Palm Beach:

Na jihu ostrova Gran Canaria, v těsné blízkosti vyhlášených písečných dun Dunas de Maspalomas, 38 km od letiště.

Vybavení hotelu Palm Beach:

Pro hotelové hosty je k dispozici hotelová recepce, celkem 328 luxusních pokojů, 2 konferenční sály, restaurace, bary, televizní místnost s videem a internetem, kadeřnictví, tři butiky, směnárna, denní animační program, prádelna, soukromé parkoviště. V překrásné rozlehlé tropické zahradě u Palm Beach se nachází bazén se slanou i se sladkou vodou (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky i slunečníky a dětské brouzdaliště. Centrum Wellness & Spa nabízí klientům relaxační programy (sauna, bublinková koupel, kosmetický salon, relaxační zóna s lehátky na přírodním písku, léčebné kúry, atd.). 

Standardní pokoj – typ „A“ (23 m2): Velmi moderně zařízený dvoulůžkový pokoj, s klimatizací, přímou telefonní linkou s možností internetového připojení, televizí se satelitními programy, trezorem, minibarem, balkonem a mramorovou koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, vysoušečem vlasů a župany. Umístěn v 1. – 2. patře, balkon nebo terasa s výhledem do ulice. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Standardní pokoj – typ „B“ (23 m2): Shodné vybavení jako u standardního pokoje – typ „A“. Umístěn v 3. – 4. patře, balkon nebo terasa s výhledem na bazén nebo do zahrady. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Standardní pokoj – typ „C“ (23 m2): Shodné vybavení jako u standardního pokoje – typ „A“. Umístění v 5. – 6. patře, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady, na bazén nebo na moře. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport:

Tenisový kurt s osvětlením (možnost najmout si trenéra), šipky, lukostřelba, pétanque, stolní tenis, kulečník, venkovní šachy, posilovna, zdarma hodiny jógy a taichi. Hotel poskytuje slevy na všech šest golfových hřišť ostrova, z nichž 3 leží v těsné blízkosti hotelu. 

Obchody:

V těsné blízkosti Palm Beach (asi 300 m) se nachází promenáda s velkým množstvím vyhlášených restaurací, barů a obchodů.

Pláž u Palm Beach:

Pouhých 50 m od hotelu je 5 km dlouhá písečná pláž s písečnými dunami Dunas de Maspalomas.

Internetové stránky:

Palm Beach

Aktuální popis od CK

PolohaNa jižním pobřeží, 38 km od letiště, v turistické oblasti Maspalomas.Vybavení objektuHotel je koncipován v moderním retrostylu 70. let, má 6 pater a...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od