Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Arrecife Gran Hotel & Spa

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi  připojení k internetu, 2 restaurace, 4 bary, vinárna, 6 konferenčních  sálů, kadeřnictví, salón krásy, služby lékaře, parkoviště. Na slunečních terasách je bazén pro dospělé a dětský bazén (oba v  zimních měsících vyhřívané, kryté), lehátka a sprchy. Hosté mohou využít i nabídku služeb SPA Wellness centra.

Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Arrecife Gran Hotel & Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Arrecife Gran Hotel & Spa

Na východním pobřeží, 6 km od letiště, v centru hlavního města Arrecife.

Vybavení objektu

Luxusní hotel Arrecife Gran Hotel & Spa nabízí ve svých 17 patrech celkem 160 pokojů. Jeho skleněná struktura je symbolem nejnovějších architektonických inovací, kde funkčnost a koncepce zaručuje luxus a relaxaci. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, 2 restaurace, 4 bary, vinárna, 6 konferenčních sálů (až 300 osob), kadeřnictví, salón krásy, služby lékaře, parkoviště. Na slunečních terasách je bazén pro dospělé a dětský bazén (oba v zimních měsících vyhřívané, kryté), lehátka a sprchy. Hosté mohou využít i nabídku služeb SPA Wellness centra (bazén s termálním okruhem, sprchy, vířivka, sauna, parní lázeň, léčebné procedury, masáže atd.).

Dvoulůžkový pokoj

Klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, minibar, telefon, trezor (zdarma), koupelnu s vysoušečem vlasů a odděleným WC. Pokoj má výhled na město, nemá balkon. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře. Umístění – 3. patro (jednolůžkové pokoje jsou ve všech patrech).Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Suite

Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje, je však větší a dvoulůžková ložnice je od obývací část oddělena dveřmi.Za příplatek je možné objednat suite s panoramatickým výhledem na moře. Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Dle ck: Snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů v hotelové restauraci. 

Sport

V hotelu Arrecife Gran Hotel & Spa je posilovna, golfové hřiště Costa Teguise Golf Club je cca 9,5 km od hotelu.

Obchody

V bezprostřední blízkosti hotelu jsou různé obchody, restaurace a bary, větší nákupní možnosti v centru města.

Pláž u hotelu Arrecife Gran Hotel & Spa

Hotel stojí přímo u velké pláže se světlým pískem Playa El Reducto.

Internetové stránky

www.aghotelspa.com

Aktuální popis od CK

PolohaNa východním pobřeží, 6 km od letiště, v centru hlavního města Arrecife.Vybavení objektuTento luxusní hotel nabízí ve svých 17 patrech celkem 160...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.