Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Riu Olivina Coral

Apatmány a studia Riu Olivina Coral leží na východním pobřeží Lanzarote, 8 km od letiště,  v letovisku Playa de los Pocillos. V zahradě jsou 3 bazény se slanou vodou a 1 bazén sladkovodní (jeden v zimních měsících vyhřívaný) s oddělenou částí pro děti, sluneční terasy, lehátka a slunečníky. Hotel Riu Olivina Coral zajišťuje 6x týdně animační programy hlavně pro děti (4 - 12 let), večerní představení nebo živou hudbu pro dospělé.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Riu Olivina Coral , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Riu Olivina Coral:

Na východním pobřeží Lanzarote, 8 km od letiště,  v letovisku Los Pocillos.

Vybavení objektu Riu Olivina Coral:

V subropické zahradě o rozloze 5 000 m2 je ve dvoupatrových budovách, oddělených komunikací, rozmístěno celkem 188 apartmánů/studií. Hotel nabízí hostům recepci, místnost s televizí a videem, možnost připojení na internet, obchod, dětský klub, bar s terasou, bar u bazénu, hotelovou restauraci a program pro děti i dospělé. V zahradě jsou 3 bazény se slanou vodou a 1 bazén sladkovodní (jeden v zimních měsících vyhřívaný) s oddělenou částí pro děti, sluneční terasy, lehátka a slunečníky. Hotel Riu Olivina Coral zajišťuje 6x týdně animační programy hlavně pro děti (4 - 12 let), večerní představení nebo živou hudbu pro dospělé. 

Apartmán (35 m2): V každém apartmánu je samostatná dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s možností přistýlky, kuchyňský kout, televize se satelitními programy, telefon, trezor,  koupelna s WC a balkon nebo terasa. Maximální obsazenost – 3 osoby (výjimečně 2 dospělé osoby a 2 děti).

Sport:

Kulečník, stolní tenis, stolní fotbal, 2 tenisové kurty s tvrdým povrchem jsou přímo v komplexu. V okolí jízda na koni, minigolf, půjčovna kol a osmnáctijamkové golfové hřiště. Na pláži vodní sporty, windsurfing a potápění.

Stravování:

Apartmány jsou uzpůsobeny pro samostatné vaření, v zimním období (listopad - duben) je možné dokoupit si polopenzi, která je podávána formou švédských stolů. V letním období (květen - říjen) je v ceně ubytování program all inclusive, který zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů a dopolední i odpolední lehké občerstvení včetně nápojů po celý den (nealkoholických a místních alkoholických).

Obchody:

Přibližně 400 m od hotelu Riu Olivina Coral se nachází menší obchodní středisko, větší množství nákupů jsou ve 2 km vzdáleném městečku Puerto del Carmen. 

Pláž u Riu Olivina Coral:

Krásná a dlouhá pláž Los Pocillos se světle hnědým pískem je vzdálená pouhých 150 m od hotelu.

Internetové stránky:

Riu Olivina Coral

Aktuální popis od CK

PolohaV jihovýchodní části ostrova, 8 km od letiště, v letovisku Puerto del Carmen.Vybavení objektuKomplex se subtropickou zahradou (5 000 m2) je rozdělen na...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.